Domantas Sabonis sužadėtinę gimtadienio proga sveikino pasidalindamas jų romantiškomis akimirkomis

Domantas Sabonis ir Shashanai Rosen / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-16 16:12
Krepšininkas Domantas Sabonis (24) ir jo sužadėtinė Shashana Rosen (28) šiuo metu išgyvena patį gražiausią santykių laikotarpį. Visa tai patvirtina ir užfiksuotos jų jaukios bendro gyvenimo akimirkos, kuriomis krepšininkas pasidalijo sveikindamas sužadėtinę gimtadienio proga.

Už Atlanto Lietuvą garsinantis krepšininkas Domantas Sabonis savo socialinio tinklo Instagram paskyroje sveikino savo sužadėtinę Shashana Rosen ir pasidalijo judviejų nuotraukomis.

„Sveikinu su gimtadieniu savo geriausią draugę“, – rašė žinomas Lietuvos krepšininkas.

View this post on Instagram

Happy Birthday to my best friend ❤️

A post shared by Domantas Sabonis (@dsabonis11) on

Primename, kad šių metų rugsėjo mėnesio pradžioje nuvilnijo žinia, kad krepšinio žvaigždė Domantas Sabonis pasipiršo savo mylimajai Shashanai Rosen. Praėjus keletui dienų, Domantas socialiniame tinkle su sekėjais pasidalijo romantiškų sužadėtuvių akimirkomis.

„Esu laimingiausias vyras pasaulyje“, – savo sekėjams rašė Domantas Sabonis ir tai akivaizdžiai matyti nuotraukose.

Domantui priklaupus ir uždavus lemtingą gyvenimo klausimą, Shashana sunkiai besutvardė laimės ašaras. Po šiuo krepšininko įrašu socialiniame tinkle ir paviešintomis nuotraukomis kaip mat pasipylė šimtai sveikinimų.

View this post on Instagram

I’m the luckiest man in the world ❤️

A post shared by Domantas Sabonis (@dsabonis11) on

Šiuo metu Indianos „Pacers“ klube žaidžiantis Domantas išrinktas į geriausių šeštojo žaidėjo kategorijos trejetą: krepšininkas net vadinamas istorinius skaičius fiksuojančiu superatsarginiu, o tai yra didelis įvertinimas NBA, ypač žaidžiančiam pirmuosius sezonus.

Pernai jaunasis Sabonis su „Pacers“ klubu pasirašė sutartį, pagal kurią per ketverius metus uždirbs apie 77 milijonus JAV dolerių. Tai brangiausia sutartis, kokią kada nors yra pasirašęs lietuvis.

Shashana – šokių studijos „The Movement“ įkūrėja, anksčiau buvo krepšinio komandos „Lakers“ palaikymo šokėja.

Primaname, kad šįmet birželio 15 dieną Domanto tėvai, Ingrida ir Arvydas Saboniai minėjo santuokos 30-metį. 1990-aisiais metais vykusi jųdviejų šventė – istorinė. Tuomet žinomos poros liudininkais tapo tūkstančiai žmonių.

Naujausi straipsniai