Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis kviečia į koncertus su styginių kvartetu Kaune ir Vilniuje

Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-01 10:50
2019 metų vasario 2 dieną, 18 val., Kauno kultūros centre (buvę „Tautos namai“), o kovo 24 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje (per patį Domanto Razausko gimtadienį) laukia išskirtiniai vakarai, kuriuose kartu su styginių kvartetu į sceną žengs pamėgtas scenos bičiulių duetas – atlikėjas Domantas Razauskas ir multiinstrumentalistas Saulius Petreikis. Koncertuose nuskambės kompozitoriaus Audriaus Balsio aranžuoti kūriniai, o specialiai ruošiamą programą nuspalvins dailininko Arvydo Buinausko kuriami šviesų paveikslai.

Besiruošdamas koncertams, atlikėjas Domantas Razauskas teigia, kad šie koncertai pastarąjį pusmetį bus vieninteliai Kaune ir Vilniuje. Ir apskritai, tik du metuose, kuomet pasirodys su Sauliumi Petreikiu, styginių kvartetu, o projektą nušvies nuotabūs šviesų paveikslai. Kviesdamas į koncertus visus bičiulius ir jo kūrybos gerbėjus, Domantas Razauskas žada padovanoti geriausias emcijas.

Koncertuose muzikuos: Domantas Razauskas (gitara, vokalas), Saulius Petreikis (pučiamieji, vokalas), Vytautas Mikeliūnas (I smuikas), Jurgita Gaubytė (II smuikas), Birutė Bagdonienė (altas) ir Onutė Švabauskaitė (violončelė).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai