„Dolce & Gabbana“ kolekciją demonstravo ir princesės Dianos dukterėčia, ir 70-metė Elono Musko mama

„Dolce & Gabbana“ aukštosios mados kolekcijos pristatymo akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-07 20:38
Italų mados namų „Dolce & Gabbana“ kolekcijų demonstravimui visada pasirenka kvapą gniaužiančias vietas. Jos iš anksto pasufleruoja svečiams, kokios temos tikėtis.

Italijos aukštosios mados savaitės „Alta Moda 2018“ žvaigždės savo šedevrams šį kartą pasirinko svaiginančio grožio Komo ežero pakrantę, Parco Teresio Olivelli parką.

Tai idealus gamtos ir meno, romantikos ir aristokratiškumo derinys, vieta dvelkia didybe – visa tai ne tik parko, bet ir „Dolce & Gabbana“ kolekcijos tema. Žinoma, Stefano Gabbana ir Domenico Dolce neapsiėjo ir be būdingo jiems elegantiško humoro, leidžiančio išreikšti jų savitą požiūrį į grožį.

Prabangiai dekoruotus drabužius su Atgimimo epochos ornamentais, plunksnomis, auksu demonstravo ne tik geidžiamos jaunutės manekenės, bet ir itin aukšto statuso damos. Tai šviesaus atminimo princesės Dianos dukterėčia ledi Kitty Spencer, garsūs praėjusio amžiaus 9 dešimtmečio modeliai Naomi Campbell, Eva Herzigova, Helena Christensen, milijardieriaus, „Tesla“ įkūrėjo 70-metė mama Maye Musk.

Garsusis kūrėjų duetas ne pirmą kartą pasirenka įspūdingą vietą kolekcijos pristatymui – aukštosios mados kūriniais svečiai vyko grožėtis į Palermą, Londoną, Niujorką, Tokiją, Honkongą, Kaprio salą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai