„Dolce&Gabanna“ podiumu žengė nuo legendinės Helena Christensen ir Monicos Bellucci iki Emily Ratajkowski

„Dolce&Gabanna“ pavasario/vasaros kolekcija
Šaltinis: Žmonės
AA

Kol „millenium“ kartos modeliai žengia mados savaičių kolekcijų podiumais, „Dolce&Gabanna“ nusprendė sulaužyti nusistovėjusias normas – pristatyti savo naujausią kolekciją pakvietė legendinį modelį Heleną Christensen (49), aktorę Monicą Bellucci (53) ir aktorės karjerą pradėjusį modelį Emily Ratajkowski (27).

Šeštadienį Milane pristatyta įspūdinga „Dolce&Gabanna“ pavasario/vasaros kolekcija, stebinanti gėlių raštais, pūstomis rankovėmis, masyviais aksesuarais, blizgiais audiniais ir tiulio gausa. Tačiau šį kartą daugiau reakcijų sulaukė ne naujoji kolekcija, bet ją pristatę modeliai.

Italijos mados sostinėje podiumu žengė poros, mamos su vaikais ir legendiniai mados pasaulio veidai, jau spėję atšvęsti ir savo penkiasdešimtmetį. Viena jų – garsioji Monica Bellucci, „Dolce&Gabanna“ podiumu žengusi taškuota suknele, apnuoginančia pečius. Savimi pasitikinti moteris sulaukė gausių aplodismentų ir podiumu praėjo su šypsena.

Jos kolegė, legendinė mados pasaulio ikona Helena Christensen (49) podiumu žengė pasidabinusi gyvų rožių vaikinu plaukuose. Profesionalė, nepraradusi nei įgūdžių, nei kūno formų, taip pat buvo palydėta plojimais.

Dar vienas žymus veidas „Dolce&Gabanna“ kolekcijoje – Emily Ratajkowski (27). Kone dvidešimties milijonų žmonių socialiniuose tinkluose sekamas modelis sulaukė daug dėmesio Milano mados savaitėje. Paparacai nuo filmo „Dingusi“ žvaižgės nesitraukė ir jai nulipus nuo podiumo. Kitą dieną paparacų bei gerbėjų sekama Emily vaikščiojo Milano gatvėmis ir džiaugėsi dėmesiu.

„Dolce&Gabanna“ pavasario/vasaros kolekcija (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau