Dokumentinis filmas apie R. Meilutytę jau pasiekė kino teatrus: pagrindinė herojė šį vakarą buvo itin emocionali

Žmonės.lt fotomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vasario 28 dieną kviestiniams svečiams kino centre „Forum Cinemas Vingis“ pristatyta dokumentinė juosta apie sportininkę Rūtą Meilutytę. Operatoriaus Ronaldo Buožio ir fotografo Roko Darulio kurta dokumentika apie žymiausią Lietuvos plaukikę oficialiai kino teatruose startuoja kovo 2-ąją.

Pilnametražis filmas pradėtas filmuoti per pasiruošimus Rio olimpinėms žaidynėms.

Išskirtiniai interviu ir kadrai, užfiksuoti juostoje, atskleidžia R. Meilutytės treniruočių rutiną ir asmenines kasdienes akimirkas.

R. Darulis jau anksčiau teigė, kad jie nusprendė filmuoti R. Meilutytę, nes jos istorija labai artima kiekvienam lietuviui. Ji labai daug ir sunkiai dirba, kad pasiektų tokių rezultatų ir kartu išlieka paprasta ir kukli. Būtent todėl ji taip tautiečiams patinka, visada sunku su ja praeiti gatve, žmonės nori nusifotografuoti, prašo autografų.

Monika Pundziūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šį vakarą į savo filmo premjerą atvykusi R. Meilutytė buvo kukli ir per daug apie savo savijautą neatviravo. Mergina svečius sutiko su šypsena ir maloniai su kiekvienu iš jų sveikinosi. Tačiau, kad Rūta be galo jaudinasi galėjo pasakyti visi šį vakarą atvykę.

Dokumentinės juostos „Rūta“ pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Į premjerą atvyko ir plaukikės artimieji, penkiolika metų už ją vyresnė sesuo, močiutė, sesers vyras ir kiti giminaičiai.

Sportininkė prieš televizijos kameras be galo jaudinosi, ji pasakojo, kad pamačius filmą Rūtą užplūdo tik geriausios emocijos. Rezultatais mergina liko be galo patenkinta.

„Didžiausią įspūdį paliko dalykų įvairovė“, – apie dokumentiką kalbėjo Rūta.

„Buvau pasiekusi žemą savo gyvenimo tašką. Šiaip ne taip iš jo pavyko man išsikapstyti. Tiesiog galvojau, jei negaliu pasidalinti savo istorija, tai mano pastangos nebus kažko vertos. Noriu pasidalyti savo sunkumais su tais žmonėmis, kurie susiduria su savais sunkumais. Noriu pasakyti, kad pagalbos gali gauti visi. Tik reikia atvirai apie tai kalbėti“, – prieš premjerą sakė R. Meilutytė, savo gyvenime išgyvenusi juodą etapą.

Filmas „Rūta“ – nuo kovo 2 d. Lietuvos kino ekranuose.

Dokumentinio filmo apie Rūtą Meilutytę išankstinė premjera (91 nuotr.)
+85

Skaitykite daugiau