Dokumentiniame filme Catherine paatviravo apie karalienę: išsklaidė kalbas apie tariamą nesantaiką

Kembridžo hercogienė Catherine ir karalienė Elizabeth II / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-22 15:33
Artėjančio karalienės Elizabeth II jubiliejaus proga sukurtas dokumentinis filmas, kuriame apie monarchę kalba jos šeimos nariai. Bene didžiausio dėmesio sulaukė Kembridžo hercogienės Catherine interviu, kuriame ji paatviravo apie savo santykius su karaliene, taip paneigdama visas kalbas, esą ji nesutaria su savo vyro senele.

Dviejų valandų dokumentinis filmas „Our Queen At Ninety“ Jungtinėje Karalystėje bus parodytas ateinantį sekmadienį, per Velykas. Tačiau jo ištraukas jau dabar su pasimėgavimu aptarinėja britų žiniasklaida, ypač tą dalį, kurioje apie karalienę pasisako jos anūko princo Williamo žmona.

Kembridžo hercogienė Catherine prisiminė savo pirmąsias Kalėdas, kurias sutiko su princo Williamo šeima.

„Prisimenu pirmas Kalėdas Sandringame. Jaudinausi nežinodama, ką per šventes padovanoti karalienei. Galvojau „Dieve, ir ką gi jai padovanoti?“. Tada pamaniau, kad ką nors pagaminsiu jai pati. Kas galėjo pasibaigti labai baisiai, – juokdamasi prisiminimais dalijosi Kembridžo hercogienė Catherine. – Nusprendžiau padaryti jai čatnį pagal savo senelės receptą. Šiek tiek jaudinausi nežinodama, ar jai patiks, tačiau kitą dieną pamačiau, kad jis buvo patiektas ant stalo. Toks paprastas gestas man buvo labai svarbus ir nuo to karto pastebėjau, kad ji taip pat darė ir kitomis progomis. Manau, tai parodo jos dėmesingumą ir tai, kad ji labai rūpinasi visais.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Per interviu Catherine taip pat papasakojo, kaip karalienę pradžiugino proanūkės Charlotte gimimas.

„Turėti mažą mergaitę – labai ypatinga. Jaučiuosi be galo laiminga, kad George'as turi jaunesnę sesutę. Karalienė buvo labai sujaudinta, kad gimė mergaitė. Vos tik mes grįžome iš ligoninės į Kensingtono rūmus, ji buvo viena pirmųjų mus aplankiusių“, – pasakojo hercogienė.

Kembridžo hercogienė Catherine taip pat atskleidė, kad jos dvejų su puse metų sūnus George'as į savo prosenelę kreipiasi Gan-Gan, o karalienė be galo myli ir rūpinasi savo proanūkiais.

„Ji visada palieka kokią mažą dovanėlę jų kambaryje, kai tik mes pas ją apsilankome. Ir tai, manau, tiesiog parodo jos meilę savo šeimai“, – sakė hercogienė.​

Žmonės.lt primena, kad karalienė Elizabeth II jubiliejų švęs po mėnesio – balandžio 21-ąją jai sueis 90 metų.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai