DJ Rocky G – vienintelė didžėjė pasaulyje turinti šešis vaikus

DJ Rocky G / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-15 20:25
Naktį ji iš proto veda tūkstantines minias, stovėdama už pulto, maivosi prieš fotokamerą su „Playboy“ zuikučio ausytėmis ir seksualia apranga, o dieną ji – rūpestinga žmona, mama, kaip ir milijonai moterų. Tačiau toks pašėlusio gyvenimo ritmo ir įprastos šeimos kasdienybės derinys DJ Rocky G suteikia išskirtinumo.

Ji gimė Portugalijoje, augo Afrikoje, šiuo metu su šeima gyvena Amsterdame. Didžėjauti pradėjo 2008-aisiais. Ji žinoma ir kaip Rita Egidio, tačiau pastarąjį vardą ji paliko tame laike, kai intensyviai dirbo modeliu ir televizijos laidų vedėja Portugalijoje.

„Norėjau stipraus vardo, ėjau iš proto jį rinkdamasi. Nenorėjau rinktis seksualaus ar aiškiai moterišką lytį nurodančio. Mano draugai pajuokavo: „Rinkis gyvūno vardą“. Jie buvo teisūs – mylimiausias šuo ir geriausias draugas vaikystėje buvo Rocky. Tai neutralus vardas, nežinai, kas po juo slypi – vyras ar moteris, abu pradus galima rasti manyje. O raidę G pasirinkau kaip stiprų garsą iš savo šeimos suteiktojo Egidio“, – pasakojo DJ Rocky G.

Ji mėgsta elektroninę šokių muziką, derina ir maišo ją su įvairiais kitais progresyviais stiliais. Meilę muzikai juto nuo vaikystės. Šiuo metu didžėję įkvepia visi žinomi Danijos kolegos, ypač DJ Tiesto, kaip juokauja pati moteris, gal dėl to, kad pati ištekėjusi už dano Paulo.

„Aš esu moteris, viena mama, viena žmona! Savo muzika noriu įkvėpti žmones, suteikti jiems gerų emocijų, savo pavyzdžiu noriu įrodyti, kad svajonės pildosi, o dangus yra tik pirmoji kliūtis. Dabar noriu mėnulio, – tokie dideli šešių vaikų mamos planai. – Po penkerių, dešimties metų įsivaizduoju save viena garsiausių ir geriausių didžėjų planetoje. Noriu moterims būti pavyzdžiu, kaip galima siekti svajonių: gali turėti vaikų – net šešis kaip aš, vyrą – puikią šeimą ir tuo pačiu būti numeris vienas savo srityje”.

Kartu su DJ Rocky G dirba viešųjų ryšių, įvaizdžio, rinkodaros specialistai. Ji didžiuojasi 2010-aisiais tapusi japonų „Pioneer” kompanijos ambasadore, grojo keturiuose kontinentuose, daugiau nei 54 šalyse daugiau nei trims milijonams žmonių, prieš kelerius metus eidosi į didelį „PLAYBOY ENERGY DRINK TOUR“ turą. Grojo kartu su žvaigždėmis Davidu Guetta, DJ Tiesto.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Tikiu, kad mano beprotiškas pasirinkimas, atvirumas atkreipia į mane visos muzikos industrijos dėmesį. Aš nesu ta didžėjė, kuri demonstruoja savo kūną, esu ta, už kurią kalba jos darbai“, – kalbėjo DJ Rocky G.

Būti savimi, būti vis skirtinga, nieko nebijoti, mėgautis gyvenimu ir sunkiai dirbti – tokios šios moters gyvenimo gairės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai