DJ Khaled pristatė naują albumą: jame suskambo visas muzikos žvaigždynas

DJ Khaled / „Sony music“ nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-05-01 15:01
Žiniasklaidos ir gerbėjų dėmesį meistriškai patraukiantis palestiniečių kilmės prodiuseris DJ Khaled išleido dvyliktąjį albumą pavadinimu „Khaled Khaled“. Jame suskambo neįtikėtinas skaičius muzikos žvaigždžių. Būtent dėl šio žvaigždyno ir DJ Khaled gebėjimo visus juos suburti, albumas yra vadinamas epiniu.

Kartu su albumu pasirodė ir singlo „Sorry Not Sorry“ vaizdo klipas. Jame pats DJ Khaled, reperis Nas ir gyva legenda Jay-Z susitinka prie vieno žaidimų stalo kazino.

Kalbama, kad dainoje Jay-Z partiją papildo švelnus Beyonce balsas, nors oficialiai tai nėra skelbiama, rašoma pranešime spaudai.

Kita albumo naujiena „I Did It“ – bendra daina su šių metų „Grammy“ laimėtoja Megan Thee Stallion ir reperiu Post Malone. Šį singlą pats DJ Khaled vadina himnu, kuris išliks amžinai. Taip pat albume skamba ir Cardi B, ir Drake‘o, ir Justino Timberlake‘o, ir Justino Bieberio, ir H.E.R ir daugelio kitų balsai.

Suburti tokį žvaigždyną pavyksta tik DJ Khaled. Dėl šios ir savo kitų žmogiškų savybių didžėjus yra vadinamas muzikos vizionieriumi, inovatyviu influenceriu ir superprodiuseriu. 

DJ Khaled muzikinę karjerą pradėjo prieš du dešimtmečius. Per tą laiką užmezgė šiltus santykius su didžiausios muzikos žvaigždėmis. Be muzikinės veiklos jis yra parašęs bestselerį „The Keys“ apie kelią į sėkmę. O COVID-19 akivaizdoje operatyviai sutelkė jėgas ir sukūrė fondą, kuris aprūpino medikus reikalingomis priemonėmis kovoje su pandemija. Taip pat DJ Khaled yra įkūręs ir daugiau fondų žmonėms, kuriems reikia pagalbos, daugiausia jaunimui.

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Naujausi straipsniai