„Dizaino namų“ įkurtuvėse – sriuba stiklo taurėse ir improvizuotas dizainerės Daivos Urbonavičiūtės gimtadienis

Daiva Urbonavičiūtė / Luko Griciaus (OKTO) nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-03 21:29
Sriuba, patiekta stiklo taurėse, naminis baltas sūris su aguonomis, retro stiliaus užkandžiai, šeimininkų rankomis gaminti cukruoti migdolai, Rimas Šapauskas prie didžėjaus pulto ir specialiai dizainerės Daivos Urbonavičiūtės gimtadieniui kurta puokštė – tokias staigmenas ir vaišes savo svečiams ketvirtadienio vakarą paruošė keturios skirtingos Kauno bendrovės, įsikūrusios tame pačiame pastate ir vienu metu šventusios atidarymą.

Naujam gyvenimui atgimęs, greta Laisvės alėjos Kaune esantis pastatų kompleksas, kuriame veiklą pradėjo skirtingos su namų eksterjeru, interjeru ir apšvietimu susijusios įmonės, patraukė būrio architektų ir savo būsto grožiu besirūpinančių smalsuolių dėmesį.

Vienu metu vyko visų keturių bendrovių, įsikūrusių erdves ir prašmatnias biurų patalpas, atidarymas. Svečiai klausėsi gyvos muzikos, vaišinosi rinktiniais užkandžiais bei gėrimais. Jie galėjo laisvai vaikščioti po maždaug 800 kvadratinių metrų bendro ploto užimančias „Retroformos“, „Studio Casa“, „Fabriko“ ir „Lempos“ patalpas.

Nors atidarymo šventės kaltininkai dirba tame pačiame pastate, vakarėlius planavo, vaišes ruošė ir svečius kvietė atskirai. Todėl, iš pradžių užėję pro vienas duris, neretai svečiai suprasdavo pirmiausia užsukę ne į tą įmonę, kuri atsiuntė kvietimą.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Nepaisant to, atvykusieji visur buvo priimami svetingai ir galėjo vaikščioti po visų įmonių patalpas bei stilingą jų kiemą, kuriame įsikūrė ryškiaspalviai, originalūs baldai. Pasižvalgyti į naujas erdves panorę kauniečiai vaišinti karšta moliūgų sriuba iš stiklo taurių, rankų darbo naminiu baltu sūriu, retro stiliaus užkandžiais. Vakaro staigmena tapo dizainerei Daivai Urbonavičiūtei 41-ojo gimtadienio proga įteikta Manto Petruškevičiaus sukurta gimtadienio puokštė.

Renginyje netrūko ir daugiau garsių svečių – į S.Daukanto gatvėje duris atvėrusius „Dizaino namus“ užsuko Agnė Grigaliūnienė, Audronė Bunikienė, Jolanta Sadauskienė, Saugirdas Vaitulionis, Laura Bohne ir kiti.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai