Dizaino ir mados mugės „Uptown Market“ lankytojai už šukuoseną ar manikiūrą mokės tiek, kiek patys norės

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-19 15:27
Jau šį savaitgalį, balandžio 22-23 d., menų fabrike „Loftas“ rinksis pavasario ir šviežių spalvų išsiilgę vilniečiai bei miesto svečiai – industrinėje buvusių gamyklų teritorijoje nestigs grožio – vyks didžiausia pavasarinė dizaino ir mados mugė „Uptown Market: We Love Spring“. Mugėje lankytojai ne tik susipažins su daugiau nei 90 įdomiausių lietuviško dizaino kūrėjų ir jų darbais, bet ir galės ten pat, mugėje, atnaujinti savo įvaizdį.

Šeštadienį, balandžio 22 d., nuo 13 val., mugėje įsikurs „UFF“ kirpyklos meistrai. Neįpareigiojančioje ir nestandartinėje erdvėje kirpimo ir makiažo profesionalai tiek vyrams, tiek moteris siūlys atsipalaiduoti ir savo įvaizdžiui suteikti naujų spalvų. Improvizuotame „UFF“ grožio salone mugės lankytojai už naują šukuoseną ar makiažą atsiskaitys simboliškai – kiekvienas galės mokėti, tiek norės. Be to, „UFF“ meistrai savo lankytojams bus paruošę ir staigmenų – dovanų.

Sekmadienį, balandžio 23 d., taip pat nuo 13 val., „Uptown Market: We Love Spring“ mugėje lankytojų lauks specialūs manikiūro studijos „Nagas“ pasiūlymai. Norintys padailinti savo nagučius už manikiūro paslaugas taip pat galės mokėti tiek, kiek patys norės.

Kūną puoselėjančių grožio priemonių mugės lankytojai ras ir ant prekystalių. „Uptown Market: We Love Spring“ savo darbus pristatys standartus laužantis natūralios lietuviškos kosmetikos prekės ženklas „Manilla“. Pagrindinis šios kosmetikos tikslas – surasti „aukso vidurį“ – sugrąžinti žmones arčiau gamtos ir autentikos, tuo pačiu prijungiant ir pasaulinio lygio biotechnologijos galimybes.

Kvapą gniaužiančių kvepalų gerbėjai mugėje ras ir Aisčio Mickevičiaus rankų darbo kvepalus bei kosmetiką „FUMparFUM“. Lieutuvo žinomo aktoriaus ir radijo laidų vedėjo A. Mickevičiaus autorinė rankų darbo parfuremrija yra riboto tiražo ir gaminama jungiant europines tradicijas su lietuviška autentika.

Didžiausia dizaino ir mados mugė „Uptown Market: We Love Spring“, kurioje lankytojų lauks daugiau nei 90 dizaino kūrėjų, gardžiausi pietūs visą dieną, gyva muzika ir diskusijos, vyks jau šį savaitgalį, balandžio 22-23 d., menų fabrike „Loftas“. Renginys nemokamas ir abi mugės dienas lankytojų lauks nuo 12 val.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai