Dizaineris Seržas Gandžumianas: „Moteris neturi atimti iš vyro lyderystės“

Seržas Gandžumianas / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-02 14:42
Moteriškumas – tai ne tik graži išvaizda, tai daug daugiau. Atrodo paprasta, tačiau paklausus žinomų Lietuvos vyrų, kas jiems yra moteriška moteris, kiekvienas jų – susimąsto: „Kaip čia pasakyti..?“ Šį kartą savo nuomone apie moteris su „Piero plunksna“ dalijosi drabužių dizaineris Seržas Gandžumianas.

Moterį apibūdina vyro elgesys?

Pasak žinomo drabužių dizainerio, apie moterį labai daug galima sužinoti iš jos vyro elgesio. Štai, jei vyras dėl jos stengiasi, myli, aukojasi, nori rūpintis ir lepinti – galima teigti, kad šalia jo yra moteriška moteris – trapi, gležna, švelni, leidžianti vyrui pasijusti vyrišku.

 „Moteris be vyro neturi egzistuoti, tai būtų prieš gamtos dėsnius, didelis dėmesys darbui, karjeros siekimas atima iš moters moteriškumą, prideda vienatvės jausmą, konfliktus šeimoje su antrąja puse“, – sako Seržas.

Pasak jo, išimtys būna tik tose šeimose, kuriose vyrai savanoriškai užleidžia savo poziciją, tačiau ar tai gali būti natūralu ir kada nors tai nesukels konfliktų? Tiesiog reikia šalia esančiam vyrui leisti būti vyru, o moteriai išlikti moterimi.

 „Mane žavi nuoširdžios, charizmatiškos, rūpestingos, išmintingos, supratingos moterys. Juk joms duota natūrali nuojautos būsena“, – mano Seržas. Jį atstumia grubumas, dėmesio siekimas skandalais, nerūpestingumas, netvarkingumas.

Kaip Seržas Gandžumianas lepina savo antrąją pusę Moters dienos proga? Dizaineris prisipažįsta, kad mėgsta daryti malonius siurprizus mylimajai, dovanoti gėles, kurti romantišką atmosferą, o artėjančios Moters dienos proga, jis linki moterims nepamiršti to, kas esate – bet kokioje situacijoje išlikti moterimi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aktorius Edgaras Bechteris: „Moteryje ieškau stebuklo“

 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai