Dizaineris Robertas Kalinkinas sukūrė Agnės Jagelavičiūtės lėlę Barbę

Robertas Kalinkinas pristato Barbę-Agnę Jagelavičiūtę/ Pauliaus Peleckio ir asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-08 19:10
Robertas Kalinkinas Barbės 60-mečio proga sukūrė ypatingą lėlę. Niekada originalumo nestokojantis dizaineris pristato Barbę, leidinio apie madą „L’officiel“ redaktorę Agnę Jagelavičiutę.

Dizaineris kartu su partnerėmis Agne Kalinkina ir Agne Jagelavičiūte „Barbės 60-mečio“ parodoje, vykusioje ketvirtadienį, pristatė Barbę, kurios stilių nusakė dviem žodžiais – „tikra moteris“. Kartu su komanda Robertas kūrė ne tik drabužius, bet ir lėlę, kurios prototipas – Agnė Jagelavičiūtė. 

Gavęs pasiūlymą sudalyvauti šiame projekte, kūrėjas iš karto nudžiugo, bet netrukus su bičiule Agne išsikalbėjo, jog tik eilinės suknelės siūti nenori. Abu nusprendė išnaudoti kažką naujo, padirbėti su šių dienų technologijomis ir sukurti visiškai kitokią, savo Barbę. 

Robertas Kalinkinas pristato Barbę-Agnę Jagelavičiūtę/ Asmeninio archyvo nuotr.
Robertas Kalinkinas pristato Barbę-Agnę Jagelavičiūtę/ Asmeninio archyvo nuotr.

„Procesas buvo gan sudėtingas, nes iš pradžių reikėjo padaryti Agnės veido kopiją, vėliau ją paversti 3D maketu, ką darė atskira įmonė. Jie visą veidą vektorizavo, pagal vektorių sukūrė 3D modelį. Po to, kai viską pakoregavo savo srities profesionalai, buvo vykdoma 3D spauda, kuri išties buvo gan sudėtinga. Atspausdinome dvi lėlės galvas – pliką ir su plastikiniais plaukais. Išdžiovintas galvas laistėme specialiu glajumi, modeliavome veidą ir pagal nuotraukas stengėmės viską atkurti. Tiesa, identiškai visko atkartoti nepavyko, nes iš priekio Barbės veidas gavosi kiek kitoks, bet iš profilio pavyko. Sakyčiau, jog įdomus visai komandai buvo pats procesas. Lėlės plaukų priauginimas (Barbei priauginti tikri plaukai), makiažas, drabužiai.“ – portalui Žmonės.lt pasakojo R. Kalinkinas.

Robertas Kalinkinas pristato Barbę-Agnę Jagelavičiūtę/ Asmeninio archyvo nuotr.
Robertas Kalinkinas pristato Barbę-Agnę Jagelavičiūtę/ Asmeninio archyvo nuotr.

Šios Barbės sukurtas įvaizdis bei pati lėlė atrodė išties realistiškai, juolab, kad atvykusi Agnė Jagelavičiūtė buvo apsirengusi identiškais apdarais kaip ir jos Barbė.

R. Kalinkinas pasakojo, kad net parodoje Barbę galima išvysti šalia nuverstos kėdės, kur ji stovi su leidžiamo žurnalo numeriu. Įvaizdį jis rinkosi valdingą, tvirtą, drasų, kokia ir yra A. Jagelavičiūtės asmenybė. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai