Dizaineris R. Kalinkinas su žmona Agne greit vėl sūpuos kūdikį: turi nuojautą, kas gims

Robertas Kalinkinas su žmona Agne ir sūnumi / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pagaliau jie drįsta garsiai pasigirti savo didžiausia naujiena. Ir šįsyk tai su mada neturi nieko bendra, tik tai, kad tame pasaulyje ši pora ne vienus metus kartu dirba: Agnė JASIULEVIČIŪTĖ-KALINKINA (33) ir Robertas KALINKINAS (29) laukiasi antros atžalos!

„Kaip smagu vėl mėgautis kava, – kavinukėje gurkšnodama vyro jai užsakytą latę džiaugiasi Agnė. – Vėl jaučiuosi žmogumi! Nes pirmus mėnesius buvo taip bloga, kad nenorėjau nieko. Nepykindavo tik miegant. Tai vakarus ir leisdavau daugiausia ant sofos.

Kritinis laikas praėjo – vėl grįžta paprasti džiaugsmai. Laukiantis pirmo vaiko taip nebuvo – dabar susidūriau su žiauria nėštumo realybe.“

Rudens pradžioje jūsų Markas turės konkurentą?

Robertas: Nežinome, kas gims. Tačiau turiu nuojautą, kad mergaitė.

Agnė: Jis viską išpranašauja.

Robertas: Išpranašavau ir nėštumą. Vieną vakarą Agnei liepiau pasidaryti nėštumo testą. „Nedarysiu, nes nieko gero jis neparodys“, – prabilo pesimistė.

Agnė: Tačiau Robertas atspėjo! Ryte ant veidrodžio lūpdažiu jam parašiau: „Tu – pranašas.“

Robertas: Ne paslaptis: susilaukti vaikų mums – ne pati lengviausia užduotis.

Šios kartos prakeiksmas: žmonės, kurie, atrodo, turi viską, kai ko turėti visgi negali. Marko laukėme ketverius metus. Abu esame sveiki, santykiai geri, o vaiko – nėra. Dėl to truputį nervinomės, bet paskui viskas stojo į vietas ir gimė sūnus.

Agnė: Antrai mūsų atžalai jau galėjo būti kokie treji: norėjome, kad skirtumas tarp vaikų būtų apie dvejus metus, o bus beveik penkeri.

Robertas: Gimus Markui buvome labai pozityvūs, nekreipėme dėmesio į aplinkinių pastabas, kad vaikas verkia, triukšmauja, – mums tai atrodė normalu. Tik vėliau supratome, kad jis tikrai neramus, kad dvejus metus prastai miegojo, visada buvo ant rankų. Tai nebuvo paprasta, todėl iš sykio apie antrą atžalą negalvojome. Tačiau ir tiek laukti neplanavome.

VISĄ INTERVIU SU DIZAINERIU IR AGNE KALINKINA GALITE SKAITYTI NAUJAUSIAME ŠIOS SAVAITĖS ŽURNALE ŽMONĖS.

Skaitykite daugiau