Dizaineris Prabalas Gurungas kviečia aukoti Nepalui

Dizaineris Prabal Gurung / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-30 14:43
Nepalą supurtęs žemės drebėjimas, nusinešęs tūkstančius gyvybių, sujaudino žmones visame pasaulyje, ne išimtis ir mados industrijos atstovai. Praėjus vos porai valandų po to, kai pasirodė žinios apie požeminius smūgius, Nepale augęs dizaineris Prabalas Gurungas įkūrė paramos fondą, renkantį lėšas nukentėjusiam regionui. Vos per kelias dienas fondas surinko kelis šimtus tūkstančių dolerių.

Tiems, kas apie Prabalą Gurungą girdi pirmąsyk, patikslinsime, kad jis tikrai  nėra „žalias“ mados pasaulio debiutantas. Dizainerio kūryba žavisi ir jo drabužius vilki tokios garsios moterys, kaip JAV pirmoji ponia Michelle Obama ar Kembridžo hercogienė Kate Middleton.

Nors Prabalas Gurungas jau 15 metų dirba ir gyvena JAV, Niujorke, jis užaugo Nepalo sostinėje Kathmandu.

Prabalas Gurungas jau 15 metų dirba ir gyvena JAV, Niujorke, tačiau jis užaugo Nepalo sostinėje Kathmandu. Šis miestas taip pat itin stipriai nukentėjo per praėjusią savaitę įvykusį žemės drebėjimą.

Iškart po to, kai pasklido naujienos apie kraupius įvykius Nepale, dizaineris įkūrė paramos fondą, o socialiniuose tinkluose paskelbė: „Dėmesio – svarbu! Nepalo Žemės drebėjimo paramos fondas. Paremkite ir skleiskitę šią žinią. Kiekvienas doleris reikšmingas.“ Vėliau kalbėdamas su žiniasklaida dizaineris džiaugėsi, kad jo artimieji, laimei, nuo stichijos šėlsmo nenukentėjo. 

Dizainerio ryšių ir įtakos dėka fondui paaukota suma, skirta nuo Nepalo žemės drebėjimo nukentėjusioms šeimoms paremti, siekia kelis šimtus tūkstančių dolerių ir kasdien vis didėja.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai