Dizaineris Liutauras Salasevičius nustebino drabužių kolekciją pristatęs geležinkelio stotyje

Šventėje buvo daug žinomų žmonių, tarp jų - televizijos laidų vedėja Rasa Tapinienė su dukra Vasara, stilistė Danguolė Pečiukonytė-Juan Font / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-06 21:02
Dizaineris Liutautas Salasevičius šeštadienio vakarą privertė sutrikti ne vieną madam - ne viena jo viešnia Vilniaus geležinkelio stotyje nesilankė daugybę metų.

Kūrėjas Lietuvos geležinkelių muziejaus lauko ekspozicijoje, prie istorinio garvežio surengė savo kolekcijos „Madam pareis vėliau... 2017“ pristatymą.

Laikas, kai žmonės prabangiai keliavo traukiniais, mėgavosi neskubriai tekančiu laiku – štai ką savo kūryba norėjo priminti Liutauras Salasevičius.

Devintos jo kolekcijos beveik pusę šimto originalių rankų darbo prabangių vakarinių suknelių modelių demonstravo ne viena įžymi Lietuvos moteris, gerbianti ir mėgstanti dizainerio kūrybą.

Dar daugiau jų atvyko pasveikinti Liutauro ne tik pristačius kolekciją, bet ir – 37-ojo gimtadienio proga. Pasitaikęs itin šiltas šeštadienis leido moterims itin išsipuošti ir gerai jaustis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai