Dizaineris Liutauras Salasevičius kepurę iškeitė į juodų plaukų peruką

Liutauras Salasevičius / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Liutauras Salasevičius (30) – nei humoro jausmo, nei lakios vaizduotės nestokojantis dizaineris. Salono „Madam pareis vėliau“ savininkas savo fantazijai duoda valią ne tik kurdamas rafinuotas vestuvines sukneles, bet ir pats besiruošdamas vakarėliams.

Restorane „Shanti“ surengtame vakarėlyje šią savaitę apsilankęs dizaineris traukė visų dėmesį, nes savo skiriamąjį ženklą – kepurę – iškeitė į įspūdingą, juodų plaukų peruką.

„Man šį peruką parvežė iš Taivanio. Iš pradžių jis buvo su tokiais emo (viena iš jaunimo pamėgtų subkultūrų – red.past.) kirpčiukais, bet aš juos nukirpau. Dabar girdėjau, kad atrodau ne kaip emo, bet kaip Alfonsas Penikas“, – juokėsi Liutauras.

Tokia dizainerio šukuosena priminė ir legendinio dainininko sero Rodo Stewarto plaukų kirpimo stilių aštuntajame dešimtmetyje: sušiaušti plaukai styrojo it ežio spygliai, o gale buvo paliktos ilgų plaukų sruogos. Tiesa, skirtumas tik tas, kad seras R.Stewartas niekuomet neturėjo juodų plaukų kupetos ir iki pat šių dienų liko ištikimas šviesiems plaukams.

Dizaineris portalą Žmonės.lt patikino, kad taip pasipuošė specialiai, nes tą vakarą norėjo būti itin stilingas: „Peruką aš užsidedu tik labai iškilmingiems baliams. Tai yra mano antrasis kartas, kuomet vakarėlyje buvau su peruku“.

Laura Vagonė ir Liutauras Salasevičius / Luko Balandžio nuotr.

 

Skaitykite daugiau