Dizaineris Egidijus Rainys pristatė naujausią rudens ir žiemos kolekciją

Egidijaus Rainio rudens ir žiemos kolekcija 2020/2021 / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Jau beveik du dešimtmečius kolekcijas kuriantis dizaineris Egidijus Rainys moteris žavi savo kūriniais, kurie ilgus metus tampa jų drabužinės pažiba. Pristatydamas modernios klasikos kupiną savo naujausią kolekciją E.Rainys akcentuoja moteriškumą ir laikui nepavaldžias spalvas.

„Ši kolekcija yra skirta drąsiai supermoteriai“, – sako dizaineris. Kurdamas jis visuomet apgalvoja, kad moteris su jo drabužiais jaustųsi ne tik išryškinanti gražiausius savo figūros linkius, bet ir jaustųsi nevaržomai. „Žaviuosi damomis, kurios šiuolaikiniame beprotiškame pasaulyje spėja būti verslininke, vadove, o grįžus namo – mylinti žmona ir mama.“

Naujausioje E.Rainio kolekcijoje, kurią susirinkusiai kviestinei publikai dizaineris pristatė viešbučio „Pacai“ kieme, tradiciškai dominuoja trumpos ir ilgos vakarinės suknelės, kelnių ir švarko deriniai.

 

Egidijaus Rainio rudens ir žiemos kolekcija 2020/2021 / Dariaus Kučio nuotr.

2020 ir 2021 metų rudens ir žiemos kolekcijoje persipina skirtingos stilistikos – tiek griežta klasika, tiek romantiška elegancija. Dominuoja tamsios spalvos, o labiausiai skirtingų tonų mėlyna. Ir kaipgi be mažos juodos suknelės.

„Toks drabužis turi kabėti kiekvienos moters spintoje, o vilkėdama juodą apdarą niekada neprašausi pro šalį ir juo galėsi puoštis eilę metų,“ – įsitikinęs E.Rainys.

 

Egidijaus Rainio rudens ir žiemos kolekcija 2020/2021 (54 nuotr.)
+48
Skaitykite daugiau