Dizainerės Ramunės Piekautaitės naujoji kolekcija: ruduo atpučia jausmingą eleganciją

Ramunės Piekautaitės rudens-žiemos kolekcija 2018/19
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-01 16:39
Šaltasis sezonas – ne priežastis paskęsti pilkoje minioje. Noras puoštis, pakilti virš kasdienybės ir drabužiais atskleisti savo asmenybę, nedingsta vien todėl, kad vėjas atpučia darganą ar šaltuką.

Dizainerė Ramunė Piekautaitė, pristatydama naująją rudens ir žiemos kolekciją, kviečia nepasiduoti rudeniškai melancholijai ir toliau ieškoti savito stiliaus, atskleidžiančio prigimtinį grožį ir moteriškumą.

Ramunės Piekautaitės rudens-žiemos kolekcija 2018/19 / SHOT BY LUKAS(Lukas Gricius) nuotr.
Ramunės Piekautaitės rudens-žiemos kolekcija 2018/19 / SHOT BY LUKAS(Lukas Gricius) nuotr.

Šį sezoną siūloma gatves užkariauti dėvint prabangia elegancija ir nevaržomu jausmingumu dvelkiantį garderobą. Galbūt ištrūkti iš kasdienės rutinos apsivilkus įspūdingą sodrios vario spalvos kašmyro paltą...

Arba sužavėti pasaulį modernią eleganciją įkūnijančiu drabužiu – santūri, tačiau ryškia spalva ar netikėtomis detalėmis pavergianti suknelė, itin plačios kelnės, kojas glostantis plisuoto audinio sijonas ar originaliomis odinėmis detalėmis pagyvintas tvido kostiumėlis.

Ramunės Piekautaitės rudens-žiemos kolekcija 2018/19
Ramunės Piekautaitės rudens-žiemos kolekcija 2018/19

Dizainerės stilius išlieka minimalistinis, drabužiai pasižymi aiškiomis formomis ir klasikinėmis faktūromis. Šiek tiek žaismingumo įpina stilizuotas burbuliukų raštas, pasikartojantis ant lengvo audinio kostiumėlių, palaidinių, megztinių bei lazeriu iškirptas ant odinių pieštuko silueto sijonų.

Naujojoje kolekcijoje maloniai nustebina ir aksesuarai – skoningas rafinuoto stiliaus sukneles bei kostiumus tarsi įrėminančios natūralios odos detalės: ant juosmens segamos rankinės, diržai, dekoruoti metalinėmis grandinėlėmis, kutai, taip pat grubesnio stiliaus ilgaauliai ar batai–kojinės. Na, o šildančio jaukumo ir prabangos įvaizdžiui suteikia natūralaus kailio elementai.

Šio sezono drabužiai skiriami intelektualioms miesto stileivoms, vertinančioms patogius, bet virš kasdienybės pakylėjančius ir kokybiška prabanga dvelkiančius drabužius. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai