Dizainerės Lauros Dailidėnienės stiklinis sumanymas privertė aikčioti šventės svečius

Kolekcijos pristatymo akimirkos / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą dizainerė Laura Dailidėnienė Vilniuje, savo mados namuose, pristatė naują papuošalų kolekciją „a Wish“.

Laura Dailidėnienė ir jos įkurtas prekės ženklas "Laura Daili" visuomet akina žavėtis. Šį kartą - tarsi dar labiau. Naujausia dizainerės stiklo papuošalų kolekcija „a Wish“ sukurta iš krištolinio stiklo su pienės pūko inkliuzais. Kaip sako pati dizainerė, pienės pūkas simbolizuoja norą arba norų išsipildymą.

„Ši stiklo papuošalų linija pasipildė naujomis spalvomis, atsirado geltona žydinčios pienės spalva, taip pat ryški ciklameno spalva, kurios puikiai papildė jau esamų pastelinių spalvų gamą. Nors ši „Daili“ papuošalų linija gaminama jau daugiau nei dešimt metų, tačiau ji tobulinama kasmet ir sulaukia vis didesnio gerbėjų dėmesio ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų“, - pasakojo Laura Dailidėnienė.

„a Wish“ kolekcijos veidu tapo išskirtinių bruožų modelis Rasa Ciūnė.

Kūrėja papuošalų kolekciją „a Wish“ ketina pristatyti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Po papuošalų linijos pristatymo mados namuose, stiklo papuošalai liepos mėnesį bus pristatyti tarptautinėje dizaino parodoje „Design Tokyo“, Tokijuje.

Lietuvės kūriniais jau gėrėjosi žmonės Niujorke bei Filadelfijoje.

Dizainerė Laura Dailidėnienė pristatė naują papuošalų kolekciją (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau