Dizainerės Kate Spade tėtis mirė likus kelioms valandoms iki jos laidotuvių

Kate Spade / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-22 12:13
Praėjus keletui savaičių po garsios dizainerės Kate Spade mirties, jos artimieji pasidalijo dar viena liūdna naujiena. Kūrėjos tėtis Earlas F. Brosnahanas mirė likus kelioms valandoms iki savo dukros laidotuvių.

55-erių Kate Spade, kurios tikrasis vardas buvo Kate Brosnahan, kūnas buvo rastas jos namie Niujorke. Moterį surado jos namų tvarkytoja.

Šalia garsios dizainerės kūno buvo paliktas atsisveikinimo laiškas, skirtas jos 13-metei dukrai. Juo dizainerė patikino dukrą, kad ji nėra kalta dėl to, kaip viskas baigėsi.

Kate Spade kurtos rankinės dešimtajame dešimtmetyje tapo tikra sensacija. Jos vardo parduotuvių JAV yra daugiau nei 140, dar 175 parduotuvės veikia užsienyje.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Praėjusiais metais dizainerė pardavė savo vardo įmonę prekės ženklui „Coach“ už 2,4 mlrd. JAV dolerių.

Ketvirtadienį šeima ir artimieji rinkosi į paskutinį atsisveikinimą su dizainere. Ceremonijoje dalyvavo Andy Spade'as, dizainerės brolis Davidas ir kiti artimieji.

Kate Spade vyras ir brolis nufotografuoti lauke, vilkintys tamsiais kostiumais. Dizainerės dukterėčia Rachel Brosnahan atvyko kiek vėliau.

Po ketvirtadienį surengtų laidotuvių pasaulį apskriejo liūdna žinia. Dizainerės tėvas, 89 metų Earlas F. Brosnahanas mirė dukros laidotuvių išvakarėse.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai