Dizainerės Kastės Svilaitės modeliu tapo Eglė Andreikaitė – prisitatė vasarišką sijonų kolekciją

Naujoji „KASTE“ sijonų kolekcija/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-08 14:25
Šį pavasarį prekės ženklo „KASTE“ įkūrėja ir dizainerė Kastė Svilaitė pristato savo naują produktą – įvairių spalvų sijonėlius iš taftos. Su jais fotosesijoje pozavo garsūs modeliai, viena jų – šokėja Eglė Andreikaitė. Kaip pati dizainerė teigia, 5 spalvos, 5 skirtingoms emocijoms ir nuotaikoms, o gal tiesiog skirtingoms moterims.

„Man buvo įdomu padirbėti su nauja medžiaga, kuri iš esmės buvo nuvertinta. Taftą matydavome tik senuose suknelių nuomos salonuose ir tai būdavo 20 metų senumo suknelių modeliai. Dabar aš ją atradau iš naujo. Kokia turtinga ir ryški gali būti ši medžiaga. Sukūriau nuotaikingus sijonus, dekoruotus kaspinu, kurį galite susirišti kaip norite. Beje, kaspinai šį sezoną labai madingi.“

Spindintis metališkumas ir „KASTE“ būdingas minimalizmas bei spalvos ‒ lašišos, violetinė, tamsi turkio, žalsvai ruda ir rožiniai raudona – netradicinės, bet labai traukiančios akį.

Naujoji „KASTE“ sijonų kolekcija/Organizatorių nuotr.
Naujoji „KASTE“ sijonų kolekcija/Organizatorių nuotr.

„Ilgai negalvodama pasirinkau fotosesijos modelius. Norėjau skirtingų veidų, net skirtingų rasių merginų – pabrėžti, kad kiekviena esame ypatingos ir nuostabios. Tai labai pasijautė ir pačioje fotosesijoje, kurią fotografavo Aistė Kirsnytė. Merginos spinduliavo ramybe, juokėsi, palaikė viena kitą. Tai buvo nuoširdžiausia fotosesija, kokią esu darius.

Modeliais tapo viena žymiausių Lietuvos modelių Laura Aleks, geros nuotaikos užtaisytoja, mano manymu, labai stipri moteris Eglė Andreikaitė, taip pat rytietiškų bruožų Viktorija Patricija Pham, mulatė Greta Davidavičiūtė ir aš pati ‒ jungianti visas šias gražias moteris.

Naujoji „KASTE“ sijonų kolekcija/Organizatorių nuotr.
Naujoji „KASTE“ sijonų kolekcija/Organizatorių nuotr.

Makiažo norėjau kuo natūralesnio, gaivaus, neslepiančio moters grožio ir pavasariško, kaip ir patys sijonai. Įgyvendinti idėją padėjo profesionali vizažistė Ana Prosenko.

Fotosesijos metu sumąstėme, kad būtų gražu moterišką draugystę ir mūsų skirtingumą pademonstruoti kitaip, tad nusifotografavome ir be viršutinių drabužių. Tačiau be jokio vulgarumo – tik moteriškas trapumas ir individualumas. 

Temos:

Stilius Mada

Naujausi straipsniai