Dizainerės Indrės Kvedarienės naujos kolekcijos veidu tapo vizažistė Deimantė Kazėnaitė

Deimantė Kazėnaitė / Gedimino Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-26 11:57
Likus vos kelioms dienoms iki ilgai laukto vasaros sezono dizainerė Indrė Kvedarienė pristatė naują savo kurtų suknelių kolekciją. Gaivi spalvų paletė, lengvumas, apgalvotas paprastumas ir elegancija – taip galima apibūdinti naujausią dizainerės kūrybą.

Indrės drabužiai skirti naujatviškoms ir aktyvioms, tačiau kartu elegantiškoms merginoms, moterims. „Šiuolaikinės moterys turi begalę reikalų, todėl nuolat skuba, lekia. Joms reikia patogių ir jaukių drabužių, bet kartu subtiliai moteriškų bei elegantiškų’’, – įsitikinusi dizainerė, savo kūryboje sugebėjusi sėkmingai suderinti patogumą, rafinuotumą bei eleganciją.

Naujausios kolekcijos suknelės puoštos Linos Macijauskienės kurtos lėlės ir jau vizitine Indrės kortele spėjusio tapti angelo aplikacijomis.

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

Dizainerės Indrės Kvedarienės kurtų drabužių kolekcijų veidais tampa veiklios žinomos merginos ir moterys: kolekcijoms jau pozavo gerai šalyje ir svetur žinomas modelis Simona Starkutė, dainininkė Shorena Janiashvili, Oksana Pikul-Jasaitienė. Šįkart naujausios kolekcijos veidu pasirinkta visažistė Deimantė Kazėnaitė.

„Džiaugiuosi, kad naujos kolekcijos veidu tapo Deimantė. Ji – labai charizmatiška, tobulai įkūnijanti šiuolaikinę eleganciją bei moteriškumą mergina. Dirbti buvo vienas malonumas – Deimantė puikiai jautėsi pries foto objektyvą, profesionalus Gedimino Žilinsko darbas, jauki fotosesijos atmosfera leido sukurti tobulą vasarišką mano naujausios kolekcijos įvaizdį’’, – įspūdžius pasakoja dizainerė.

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

Įspūdžiai iš fotosesijos ypatingai malonūs ir Deimantei. „Būti naujausios dizainerės Indrės Kvedarienės kolekcijos veidu – labai maloni patirtis, leidusi prisiminti modelio darbo įgūdžius, kuriuos buvau apleidusi. Elegantiškas suknelių siluetas, švelni jų medžiaga bei tinkamai pačios parinktas įvaizdis leido įsijausti į svajingą ir moterišką šios kolekcijos nuotaiką. Džiaugiuosi, kad kolekciją fotografavo Gediminas – dirbdama su juo komandoje galiu būti rami dėl rezultato, nesvarbu kurioje foto objektyvo pusėje bebūčiau’’, – fotosesijos įspūdžiais dalijosi Deimantė Kazėnaitė.

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

Vienas geriausių fotografų šalyje Gediminas Žilinskas, įamžinęs naująsias Indrės Kvedarienės sukneles fotosesijoje su Deimante, rezultatu liko labai patenkintas: „Su Deimante kaip komanda dirbame jau porą metų – vertinu jos profesionalų ir kokybišką visažistės darbą, būtiną kokybiškui fotosesijų rezultatui. O šįkart pamačiau ją visai kitame amplua ir, pripažinsiu, likau išties maloniai nustebintas. Prieš objektyvą Deimantė jautėsi laisvai, pozavo atsipalaidavusi. Naujausios dizainerės Indrės suknelės, Deimantės profesionalus elgesys fotosesijos metu, visos komandos darbas ir leido sukurti tikro moteriškumo ir grožio harmonijos įkvėptas nuotraukas.’’

Šiandien Indrės Kvedarienės drabužiais puošiasi ne tik Lietuvos moterys, jie keliauja ir į kitas pasaulio šalis, tad netrukus naujomis suknelėmis puošis ne tik mūsų šalies, tačiau ir svetur gyvenančios merginos, moterys.

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai