Dizainerės Editos Jankauskienės uniformų kolekcija – geriausi vaikystės prisiminimai iš kiemo

Editos Jankauskienės kurtos uniformos - kolekcija "Akuku Uniform" / Electromagnetico nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-28 17:12
Kiemas su būriu draugų, lengvas dulkes keliantis spardomas kamuolys ir klegesio pilni pakalbiai ant tvoros. Tokia „Akuku Uniform” dizainerės kolekcija, persmelkta išdykusios vaikystės ir ilgų vasarų nostalgijos, pristatyta kartu su parduotuvių tinklu „Apranga”.

„Fotografuodami šią kolekciją sugalvojome naudoti kiemo erdvę, kad parodytume, jog tai yra drabužis, su kuriuo galima veikti bet ką – spardyti kamuolį, sėdėti ant tvoros ar eiti pietų pas močiutę. Noriu, kad pagaliau išnyktų stereotipas mūsų galvose, jog uniforma yra nepatogi, nestilinga. Tie laikai jau praeityje ir jei paklaustume vaikų, ar jautiesi gerai su tokia uniforma? Jie atsako, kad puikiai”, - pasakojo dizainerė Edita Jankauskienė.

Electromagnetico nuotr.
Electromagnetico nuotr.

Kolekcijoje dominuoja tamsios, gilios spalvos, o šiuolaikiški kirpimai ir modeliai toli gražu neprimena įprasto uniformos standarto. Besisukančios suknelės, stilingos sporto kelnės, trikotažiniai klasikiniai ir madingieji „bomber” tipo švarkai – visa kolekcija alsuoja atpažįstamu minimalistiniu „Akuku Uniform” braižu.

„Kurdama uniformas visuomet galvoju apie patogumą, judėjimo laisvę, ir lieku ištikima klasikiniams kirpimams. Beveik visa kolekcija pagaminta iš organiškos medvilnės trikotažo, kuris nevaržo judesių ir, svarbiausia, labai patinka vaikams”, – kalbėjo Akuku Uniform dizainerė ir įkūrėja Edita Jankauskienė.

Kolekciją sudaro dešimt modelių berniukams ir mergaitėms. Čia galima rasti elegantiškų suknelių, klasikinių ir sporto kelnių, džemperių. Parduotuvių tinklas „Apranga” bendrą kolekciją su vaikų prekės ženklu pristato pirmą kartą.

Kolekcijos drabužiais prekiaujama „Apranga” parduotuvėse trijose Baltijos šalyse.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai