Dizainerės Annos Mois soliariumas – pas mamą ant pievelės

Skrybėlių dizainerė Anna Mois / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-05-11 16:45
Nuolat sostinės vakarėlių svečių dėmesį patraukianti iš minios išsiskirianti skrybėlaičių dizainerė Anna Mois neslepia – stilinga ji stengiasi atrodyti visuomet. Artėjant vasarai 27-erių šviesiaplaukė pasirūpino ir savo oda, tačiau užuot leidusi laiką soliariume, šviesiaplaukė mieliau mėgaujasi saule kieme.

„Atrandu laiko sau, juk man kiekviena diena –  tarsi atostogos. Pati gyvenu Vilniaus centre, tačiau dažnai keliauju degintis pas mamą, kuri gyvena priemestyje. Mėgstu pagulėti ant pievelės prie jos namų. Kol kas nematau reikalo važiuoti prie jūros, ten siaubingai šalta!“ – juokėsi Anna Mois, prisipažindama, kad į ledinį Baltijos jūros vandenį apskritai įlipa itin retai ir tik per didelius karščius.

Jauna moteris tikino, kad yra patenkinta „naminiu“ įdegiu. „Pagulėjau ant pievelės vos porą kartų ir, manau, rezultatas neblogas. Žiemą mano oda būna blyški, bet ir gerai, juk sakoma, kad aristokratų oda šviesi. Tačiau žinau, kad vyrai mėgsta ir įdegusias moteris, tad dabar pasilepinau saule“, – portalui Žmonės.lt sakė dizainerė.

Anna Mois tikino jau spėjusi papildyti šiltojo sezono garderobą, kuriame karaliauja suknelės. „Šiltuoju metų laiku labai mėgstu vilkėti sukneles, tik šiandien užsisegiau savo mėgstamą sijoną. Tačiau vasara man – suknelių laikas. Nemėgstu ilgų suknių, man mielesnės trumputės, lengvos, tarsi orinės. Jas derinu prie batelių ar basučių ant platformos, manau, kad toks derinys tarsi pakelia moterį nuo žemės“, – kalbėjo skrybėlaičių kūrėja.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai