Dizainerei Paulai Poderytei ir reperiui Sezerui Saylikui-Sezzy gimė pirmagimė

Paula Poderytė ir Sezeras Saylikas/Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-29 09:46
Apie tai, kad porai gimė dukra Alisa, reperis Sezeras Saylikas-Sezzy pranešė socialiniuose tinkluose.

„Labas mano meile Alisa!“, – žinute pasidalino Sezeris Saylikas. Mergaitė gimė vasario 20 d.

 

Su Paula Poderyte Sezzy viešumoje pirmą kartą pasirodė 2017-aisias, praėjus metams po skyrybų su pirmąja žmona Agne. Paula ir Sezzy savo santykius iš pradžių slėpė, tačiau netrukus pasklido žinia apie jų sužadėtuves. 

Praėjusią vasarą pora sumainė žiedus Turkijoje ir netrukus paskelbė laukiantys šeimos pagausėjimo.

„Lietuvoje planuojame didesnes vestuves, bet tokiai šventei surengti reikia daugiau laiko, todėl pirmiausia ramiai susituokėme Stambule. Norėjau per vestuves Turkijoje pakeisti tris sukneles – nufilmuoti savo kūrybos įvaizdžio reklamą, surengti fotosesiją. Iš Lietuvos atskrido draugų pora, ketinome laivu paplaukioti po Bosforo sąsiaurį.

Tačiau buvo pirmos nėštumo savaitės, blogai jaučiausi, be to, buvo baisiai karšta, tad teko planus kardinaliai keisti. Tik kai sužinojome, kad laukiuosi, apie vestuves pasakėme mano tėvams. Didelės šventės Stambule nedarėme, nes norime, kad susituokus mus visi sveikintų kitais metais“, – prieš keletą mėnesių pasakojo Paula.

Paula Poderytė ir Sezzy / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Paula Poderytė ir Sezzy / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pastaraisiais metais pora migravo tarp dviejų miestų – Vilniaus ir Stambulo.

„Kai pradėjome draugauti, turėjau mažiau darbų, todėl pusmetį kartu gyvendavome Turkijoje, pusmetį – Lietuvoje. Vasarą Turkijoje Sezzy koncertuodavo ir aš su juo keliaudavau per viešbučius, vakarėlius. Kai sukūrėme mano prekių ženklą, vasaros Turkijoje po truputį trumpėjo. Turėjome ten keltis gyventi, bet atsitiko taip, kad jis išvažiavo vienas, o aš dėl darbų likau Vilniuje.

Mėnesį, leidžiamą atskirai, abu būname susitelkę į darbus, nedalyvaujame socialiniame gyvenime. Šiuo metu abiejų karjeros sėkmingai kyla, todėl nė vienas nenorime sustoti. Kai gims vaikas, kurį laiką tikriausiai turėsiu darbus mažinti. Tačiau kol kas žongliruojame tarp dviejų šalių ir dviejų karjerų“, – kalbėjo Paula.

Sezeras Saylikas, žinomas DJ Sezzy pseudonimu ir sužadėtinė dizainerė Paula Poderytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Sezeras Saylikas, žinomas DJ Sezzy pseudonimu ir sužadėtinė dizainerė Paula Poderytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dar sausio mėnesį Sezzy sukūrė muzikinį kūrinį pavadinimu „Beni Bul“, kuriame galima pamatyti ne tik nuostabų Stambulo senamiesčio grožį, bet ir šokančią, tuo metu besilaukusią Paulą.

Tiesa, Sezzy yra atviravęs, jog norėtų, kad ateityje jų dukra mokytųsi Vilniuje. Visgi, kol kas tokie planai – dar tolimi.

Vilniuje gyvena ir Sezzy atžalos iš pirmosios santuokos – dukra Melisa ir sūnus Oskaras.

Naujausi straipsniai