Dizainerė Paula Poderytė ir Sezzy dukrai surengė pirmojo gimtadienio šventę: „Esame dėl jos pamišę“

Paulos Poderytės ir Sezzy dukros Alisos gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-04 08:01
Vasario 28-ąją dizainerės Paulos Poderytės (27) ir reperio Sezero Sayliko-Sezzy (37) namuose vyko ypatinga šventė – poros dukrai Alisai suėjo vieneri. Nors dėl pandemijos didelės šventės organizuoti negalėjo, Paula šypsosi, kad vis vien norėjosi pasidžiaugti, jog jau metus gali save vadinti mama. 

„Tai yra patys geriausi metai mano gyvenime. Atradau tiek meilės ir stiprybės savyje. Manau, kiekviena neseniai tapusi mama išgyvena šiuos potyrius“, – portalui Žmonės.lt sako P.Poderytė.

Paskutinėmis žiemos akimirkomis gimusiai dukrai P.Poderytė ir Sezzy suorganizavo žaismingą šventę – tikru žaidimų kambariu tapusius namus išpuošė Alisos mėgstamais balionais, o stalus nuguldė gardžiausiais desertais. Šventės dieną laiminga mama Alisą papuošė net dviejomis pačios kurtomis suknelėmis. 

„Mes su vyru esame dėl jos pamišę, todėl nebuvo jokių dvejonių, ar daryti gimtadienį. Iš tiesų, jos gimtadienio labai laukėme ir nekantravome, kada jau galėsime ją nustebinti. Aš mėgstu organizuoti, kurti, o vyras generuoti idėjas, todėl visos progos mums yra svarbios ir švenčiamos mūsų šeimoje“, – atvirauja dizainerė.

P.Poderytė pasakoja, jog Alisa – labai linksma ir charizmatiška mergaitė, tad spalvinga gimtadienio šventė ją labai nudžiugino. 

„Alisa gavo pilną puokštę gerų emocijų bei įspūdžių, o mes su vyru tobulus prisiminimus“, – šypsosi ji.

Paula Poderytė su dukra Alisa / Asmeninio albumo nuotr.
Paula Poderytė su dukra Alisa / Asmeninio albumo nuotr.

Metai prabėgo kaip akimirka

Nors dažna moteris, vos išgirdusi terminą „motinystės atostogos“, prapliumpa juokais, nes vaiko auginimas ilgas ir sudėtingas darbas, Paula šypsosi, kad iš dalies galėtų šį laiką vadinti atostogomis.

„Atostogos visiems asocijuojasi su geromis emocijomis, naujais potyriais bei prisiminimais, o tai puikiai atspindi motinystę pirmaisiais metais. Šie metai buvo pilni naujų atradimų, ypatingai savyje, gausūs tyrinėjimo bei meilės. Motinystė man padėjo susidėlioti prioritetus iš naujo, dar labiau pamilti viską aplink save“, – šypsosi P.Poderytė.

Stengiuosi niekada nepamiršti, jog visada svajojau apie dukrą bei šeimą, todėl turiu būti dėkinga, mylinti ir priimti visus sunkumus.

Visgi prieš metus pirmagimės sulaukusi dizainerė priduria, kad pirmieji žingsniai tapus mama tikrai nebuvo lengvi. 

„Pradžia buvo visiška emocijų karuselė, besisukiojusi tarp skausmo ir meilės. Nebuvo lengva ir nėra, bet aš moku greitai prisitaikyti prie situacijos. Būna visokių dienų, tačiau stengiuosi niekada nepamiršti, jog visada svajojau apie dukrą bei šeimą, todėl turiu būti dėkinga, mylinti ir priimti visus sunkumus“, – įsitikinusi ji.

Paula Poderytė su dukra Alisa / Asmeninio albumo nuotr.
Paula Poderytė su dukra Alisa / Asmeninio albumo nuotr.

Iki dukros gimimo tarp Lietuvos ir Turkijos gyvenę Paula ir Sezeras dėl koronaviruso negalėjo aplankyti savo namų šiame saulėtame krašte. 

„Nuo Alisos gimimo mes vis dar nebuvome Turkijoje. Bijojome skristi, tačiau artimiausiu metu jau planuojame kelionę, kurios labai laukiame. Taip norime parodyti Alisai dar vienus jos namus ir gražiąją Turkiją“, – plačiai nusišypso P.Poderytė.

Alisa jau dviem kalbomis gali pasakyti: „mama ir tėtis“, gali sureaguoti į porą trumpų klausimų.

Paula atskleidžia, kad nors Sezzy gimtinės dukra aplankyti kol kas negalėjo, jos namuose aidi ir turkų kalba – laiminga mama pasakoja, kad pati su dukra kalba lietuviškai, o tėtis – turkiškai.

„Sunku patikėti, tačiau Alisa jau dviem kalbomis gali pasakyti: „mama ir tėtis“, gali sureaguoti į porą trumpų klausimų, pavyzdžiui, paklausus, ką sako šuniukas, gali atsakyti, turkų ar lietuvių kalba paprašius paploti – paploja. Iš tiesų, tarpusavy su vyru šnekame angliškai nuo pat mūsų pažinties, todėl iš viso jai girdimos trys kalbos. Įdomu, kaip Alisai seksis viską susidėlioti ir pradėti šnekėti“, – svarsto P.Poderytė.

Paulos Poderytės ir Sezzy dukros Alisos gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.
Paulos Poderytės ir Sezzy dukros Alisos gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.

Pasak Paulos, metai gausesnėje šeimoje prabėgo kaip akimirka, o jie visi išties puiki komanda. Prieš kurį laiką P.Poderytė su dukra prisidėjo ir prie netikėtos Sezzy idėjos – visi kartu pradėjo kurti „Tik Tok“ vaizdo įrašus. Šie virpina internautų širdis. 

„Ši idėja yra mano vyro, tik jo dėka šie vaizdo įrašai atsirado ir dabar taip džiugina visus. Iš tiesų, tai dažniausiai jam mane reikia labai ilgai įkalbinėti, bet vėliau kiekvieną kartą džiaugiuosi, jog mums liks tokie gražūs prisiminimai“, – sako ji.

Čia proginių drabužių kūrėja priduria, kad nors gimus dukrelei pirmąjį pusmetį nesustabdė darbinės veiklos, visgi laikui bėgant suprato, kad nėra nieko brangiau už kiekvieną akimirką, praleistą su mažąja mergaite. 

„Pirmuosius pusę metų, kiek leido situacija dėl koronaviruso, pavyko dirbti ir kurti sukneles įprastai, o kitus pusę metų norėjau visiškai atsiduoti motinystei, nes supratau, kaip greitai auga dukra ir kaip viskas yra trapu“, – neslepia P.Poderytė.

@sezzy

Bir tane daha! #yavaşçekimdeğişim Bizim diğer profil @psmyliutave onura takibe alın bekliyoruz! 🤙🏽😍 #sezzy #keşfet #fyp #lithuaniantiktok #vilnius

♬ original sound - .

Paklausus, ar pandemijos pasekmės stipriai palietė jų šeimą, Paula pasidžiaugia, kad koronavirusas nepridarė didžiulių nemalonumų.

„Manęs asmeniškai ši pandemija labai nepalietė – kaip tik tuo metu ir neplanavau ypatingai daug dirbti. Kiek buvo darbų, tiek ir užteko, buvau pasiruošusi rūpintis vaiku. Vyrui kiek sunkiau, kadangi pramogų pasaulis ir vakarėliai nebeteko prasmės, teko viska pergalvoti, tačiau jis puikiai prisitaikė ir dėl to labai didžiuojuosi juo.

Mums, iš tiesų, ši pandemija tik pristabdė visas keliones, o ir čia yra pliusų – turėjome galimybę atiduoti dar daugiau laiko ir dėmesio dukrytei. Dėl to labai džiaugiamės“, – šypsosi P.Poderytė.

Naujausi straipsniai