Dizainerė Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė su sutuoktiniu Jonu susilaukė pirmagimio

Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė ir Jonas Kriščiūnas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-12 08:57
Prekės ženklo „Más 924“ įkūrėja, žinoma dizainerė Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė ir jos vyras verslininkas Jonas Kriščiūnas gyvena džiugiomis akimirkomis – pora susilaukė pirmagimio.

Sekmadienį porai gimė mergaitė, kuriai suteikė išskirtinį Umos vardą. Mamos ir dukros nuotrauka iš Vilniaus gimdymo namų pasidalijo tėčiu tapęs Jonas.

„Ačiū, mano meile, kad padovanojai man stebuklą. Mūsų gražioji dukra Uma. Myliu jus, mano mergaitės!“ – po nuotrauka žmonai dėkojo J. Krisčiūnas.

Žinią, kad Jono ir Monikos šeima netrukus pagausės kovo mėnesį paskelbė pati dizainerė. Monika savo socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo fotografija, kurią lydėjo komentaras: „Nauja mama mieste“.

Po nuotrauka iškart pasipylė sveikinimai, linkintys ramaus ir lengvo vaikelio laukimo. Džiugią žinią portalui Žmonės.lt patvirtinusi Monika, kalbėjo, kad tikisi, jog viskas bus gerai.

View this post on Instagram

new mama in town

A post shared by Monika Más (@monikakz_) on

Gegužę garsi pora paskelbė ir vaikelio lytį. Pasirodo, Jonui ir Monikai turėtų gimti mergaitė. „Mano šeima, myliu jus, mergaitės“, – „Instagram“ rašė būsimas tėtis ir pasidalijo žavia savo ir besilaukiančios žmonos nuotrauka. 

 Žmonės.lt primena, kad pora susituokė 2016-ųjų metų liepą.

Naujausi straipsniai