Lauros Dailidėnienės staigmena – išskirtinių vestuvinių suknelių kolekcija

Karolina Toleikytė – Lauros Dailidėnienės kurtos suknelės modelis / Tibor Galamb nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-04 13:14
Šį savaitgalį, vasario 6–7 dienomis, sostinėje vyks jau 8-ą kartą rengiama vestuvių paroda „Mūsų vestuvės’16“. Parodoje bus pristatomos ne tik įvairios su vestuvėmis susijusios paslaugos, bet vyks ir žinomų Lietuvos dizainerių vestuvinių suknelių ekspozicija. Viena iš šio renginio dalyvių – dizainerė Laura Dailidėnienė, pristatysianti naują savo kolekciją, skirtą nuotakoms.

Neseniai savo mados namus „Laura Daili Vilnius“  atidariusi dizainerė teigia, kad tai bus jos kūrybą labiausiai atspindinčios suknelės. Pasak L.Dailidėnienės, ji lieka ištikima savo braižui, todėl ir nuotakoms siūlomi modeliai yra minimalistinio stiliaus: suknelės bus „aštraus“ kirpimo, yra tiek trumpų, tiek ilgų modelių.

Vieną iš suknelių šią kolekciją pristatančioje fotosesijoje demonstruoja vienas populiariausių Lietuvos modelių – Karolina Toleikytė. Ilgakojė manekenė nuotraukoje įamžinta vilkinti trumputę pieno spalvos suknelę be rankovių, kurios pagrindiniu akcentu tapo klostytas „kampuotas“ sijonas.  

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

Ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje gerai žinomos dizainerės L.Dailidėnienės originalios, išskirtinio kirpimo suknelės pasiūtos iš audinio, kuris tvirtai laiko formą, nevaržo judesių ir yra patogios – o juk vestuvių dieną tai labai svarbu.

Minimalistinį, vestuvių šventei skirtą ansamblį, dizainerė siūlo papildyti unikalia autorine juvelyrika „Bubbles“. Ši kolekcija sukurta iš skaidrių stiklo burbuliukų. Tai ne tik įvairūs auskarai, bet ir puošnūs kaklo koljė bei pakabukai.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

L.Dailidėnienės ir kitų dizainerių nuotakoms skirtus kūrinius bus galima išvysti šeštadienį, vasario 6 dieną, Vilniuje įsikūrusiame viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“. ​

Elaima.lt

Naujausi straipsniai