Dizainerė Kastė Svilaitė poilsiautojoms siūlo „skanius“ maudymosi kostiumėlius

Kastės Svilaitės maudymosi kostiumėlių kolekcijos modeliai / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Įsibėgėjus vasarai, kai pagaliau drąsiai galima pradėti maudynių sezoną, lietuvių jaunosios kartos dizainerė Kastė Svilaitė moterims ir merginoms pristato spalvingų maudymosi kostiumėlių kolekciją.

Seksualiomis vakarinėmis suknelėmis ir jaunatviškais laisvalaikio drabužiais ne vieną šalies garsenybę papuošusi dizainerė K.Svilaitė šįkart, pristatydama paplūdimio kostiumėlius, pagrindiniu kolekcijos veidu pasirinko modelį Gia Ram. 

„Ji yra profesionali, ryškių veido bruožų ir nuostabios figūros mergina. Man įdomu išbandyti skirtingus modelius, dirbti su įvairiais žmonėmis. Šįkart man buvo naujiena ir fotosesijos komanda. Bendradarbiavome su fotografe Rusne Pazdrazdyte, kuri, mano galva, yra viena talentingiausių jaunųjų fotosesijos meistrų Lietuvoje, – sakė Kastė. – Modeliui įvaizdį kūrė TV3 projekto „Aš – stilistas!“ finalininkė Aistė Radzevičiūtė, kuri iš karto suprato mano mintį ir puikiai ją išpildė. Fotosesijai paplūdimio įspūdį kūrėme studijoje, atsivežę sunkvežimį smėlio. Saulės spindulius imitavome šilta prožektorių šviesa. Buvo tikrai karšta.“

Kastės Svilaitės maudymosi kostiumėlių kolekcija (8 nuotr.)
+2

Dizainerė mėgsta iššūkius, tad šį sezoną nusprendė išbandyti savo jėgas gana erdvioje maudymosi kostiumėlių nišoje. „Kolekcijoje naudoju „push up“ liemenėles, nes moterys to labai nori, taip pat yra daug detalių, ryškių spalvų, kurios pabrėžia įdegusį kūną“, – pasakojo K.Svilaitė.

Kastės Svilaitės maudymosi kostiumėlių kolekcijos modelis / Rusnės Pazdrazdytės nuotr.

Linksmoje maudymosi kostiumėlių kolekcijoje spalvos dizainerei buvo ypač svarbios. „Norėjau, kad paplūdimyje moteris liktų pastebėta, ryški. Ir nebūtinai pabrėžtinai seksuali. Maudymosi kostiumėlio kelnaitės yra dviejų tipų – atviresnės ir labiau uždaros, priklauso nuo to, kiek pati moteris nori būti atvira. Dviejų dalių maudymosi kostiumėlius galima susikomplektuoti pagal dydžius, spalvas ir poreikį apsinuoginti. Jei norisi palikti ant kūno daugiau paslapties – yra ir vienos, ištisinės dalies, bet ne mažiau ryškūs kostiumėliai“, – pasakojo dizainerė.

Kastės Svilaitės maudymosi kostiumėlių kolekcijos modelis / Rusnės Pazdrazdytės nuotr.

Daugiau apie tai, kur galima rasti šių paplūdimio drabužių, informacijos pateikiama KASTE Facebook'o profilyje. Pačius kostiumėlius galima rasti sostinės parduotuvėje „Pukuota“ ar Kauno „Closte clothes“. 

„Labai daug dėmesio skyriau kokybei, kad mano maudymosi kostiumėliai tarnautų ne vieną sezoną. Bet, žinoma, dabar – pats tinkamiausias laikas juos išbandyti, nes ką tik pagaliau prasidėjo tikra vasara, kai jau galima išlįsti iš striukių, ir laukia dar visa paletė puikių festivalių prie jūros, ežerų“, – kalbėjo Kastė.

Kastės Svilaitės maudymosi kostiumėlių kolekcijos modelis / Rusnės Pazdrazdytės nuotr.

 

Skaitykite daugiau