Dizainerė Jurga Lago nusivylė pedagogų elgesiu: supykdė skambutis jos vyrui

Jurga Karčiauskaitė-Lago / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-26 20:11
Dizainerė Jurga Lago pateko į neįprastą situaciją: kai iš pamokos pabėgo jos moksleivis sūnus, mokyklos darbuotojai mėgino su ja susisiekti, tačiau nepavykus nusprendė imtis savotiškų priemonių – tiesiog neleido vaikui išeiti namo.

Neįprastą istoriją J.Lago papasakojo savo „Facebook“ paskyroje. Dizainerė pasidalijo nuostaba, kad mokyklos darbuotojai nesutiko bendrauti su jos vyru – žmogumi, kuris sūnų augino nuo mažumės.

Internete J.Lago rašė:

Ir dar kartą... Nesmagu – norėčiau nerašyti, žinau, kad daugelis nutylėtų, kad taip patogiau, bet kažkodėl galvoju, kad būtent tai mus padaro nelaimingais – tas velniškas užsispyrimas būti vienas kitam žvėrimis, paskui nutylėjimas; o mano karma, matyt, yra pakliūti į tokias situacijas, kad apie jas parašyčiau...

– Laba diena, skambiname iš mokyklos, norėtume pasikalbėti su vaiko mama.

– Sveiki. Mama išvykusi, esu jo tėvas.

– Ne, jūs nesate jo tėvas, neturime įgaliojimų su jumis kalbėtis. Jeigu neperskambins mama, vaiko neišleisime iš mokyklos.

– Bet mama šiuo metu telefonu nepasiekiama.

– Jums nieko nesakysiu.

– Ar kas atsitiko?

– Jokios informacijos jums neteiksiu, kol neperskambins vaiko mama (skambina iš vaiko telefono, vaikas stovi šalia, viską girdi.)

...Taigi. Aš esu vaiko mama. Vaikas pabėgo iš paskutinės pamokos (jeigu ką, jis gerai mokosi, yra gana atsakingas berniukas, tik ...paauglystė...) Taip, o Lino nėra jo biologinis tėtis... tik jį užaugino nuo vienerių metų. Rūpinosi ir saugojo, nes „tikrasis tėtis“ niekada nesidomėjo vaiku, kaip kartais pasitaiko mūsų kartos vyrų tarpe LT. Esame vedę 15 metų. Mokykla tai ŽINO, mus pažįsta, bet, pasirodo, to per maža – reikia notaro įgaliojimo. Hmm... ar galima visa tai pasakyti vaikui negirdint, skambinant ne iš jo telefono? Šis klausimas yra raktinis...

Vytauto Didžiojo gimnazija, Vilnius, XXI amžius, Lietuva. Mokytojai ten puikūs, bet vadovybė sena (ne tik amžiumi – visomis prasmėmis).

P.S. Gyvenant užsienyje, tenykštė mokykla paprašė mūsų telefonų numerių, pavardžių, namų adreso ir jiems to kažkaip stebuklingai užteko – abu tėvai būdavo informuojami, su abiem kalbamasi, abu eidavome į susirinkimus ir notaro niekada neprireikė. Rašau tik dėl to, kad nesiruošiu emigruoti ir noriu ČIA jaukiai gyventi.

Žmonės.lt klausia skaitytojų: kaip vertinate mokyklos darbuotojų veiksmus? Savo nuomonę kviečiame pareikšti komentaruose.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai