Dizainerė Inga Miltienienė sukūrė naują vestuvinių suknelių kolekciją

Dizainerė Inga Miltienienė pristato naują vestuvinių suknelių kolekciją / Roberto Mishka nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-15 14:13
„Nuotakos, apsigaubkite romantika!“ – toks galėtų būti šio sezono besirengiančių vestuvėms moterų ir merginų šūkis. Šį pavasarį savo naujausią – 2018-ųjų metų – vestuvinių suknelių kolekciją pristačiusi dizainerė Inga Miltienienė nuotakoms pataria rinktis lengvo romantiško stiliaus sukneles, kuriose dominuoja nėriniai, daug dėmesio skiriama detalėms, derinami skirtingi atspalviai.

Pasak dizainerės, šios kolekcijos suknelės yra iš lengvų audinių, jas vilkint jaučiamas laisvės, pakylėjimo jausmas.

„Prabangos jausmą sukuria nėriniai, kurie kolekcijoje yra palyginti gausiai naudojami, tačiau jų raštai sukuria neįpareigojantį laisvės, jaunatviško polėkio jausmą. Suknelės lengvos, pakankamai laisvos, nevaržančios judesių, nes ypatingą dieną nuotaka turi jaustis patogiai ir laisvai“, – sako I.Miltienienė.

Šią kolekciją ji teigia galinti palyginti su vėjuje tarp gėlių plazdenančiu trapiu ir švelniu drugeliu.

Nuo pasirinktos suknelės priklauso tai, kaip nuotaka jausis savo vestuvių dieną: ar ji bus karalienė, vilkinti suknelę su ilgu šleifu, ar elegantiška gulbė, ar pievų mergaitė gėlių lauke. Šių metų kolekcija nevienalytė, joje gausu įvairaus stiliaus suknelių, tad kiekviena nuotaka galės atrasti tai, kas jai labiausiai artima.

Kolekcijoje yra nemažai suknelių, puoštų ilgais šleifais ir nėriniuotoms rankovėms, dominuoja pastelinės spalvos, gilios iškirptės, apnuoginti pečiai – visa tai skirta tam, kad svarbią dieną nuotaka jaustųsi išskirtinė.

Toms nuotakoms, kurios niekaip neatranda savo svajonių suknelės, tačiau įsivaizduoja, kaip ji turėtų atrodyti, Inga Miltienienė siūlo pačioms įsitraukti į kūrybinį procesą bei kartu su dizaineriu(-e) sukurti savo svajonių drabužį.

„Individualiai derinant audinio kritimą, raštus, atsižvelgiant į figūros tipą, pasiekiamas stulbinantis rezultatas – juk kas tinka vienai, netinka kitai“, – sako dizainerė.

Kurti dizainerę visų pirma įkvepia meilė, nesvarbu kokios formos ir turinio: meilė esantiems šalia, meilė savo kūrybai, meilė visam pasauliui. Kūrybą taip pat inspiruoja geros emocijos, harmoninga aplinka ir vidinis kvėpavimas. Įkvėpimas, pasak jos, slypi visur – kartais tiesiog užtenka plačiai atmerkti akis ir giliai įkvėpti.

Pasirinko žinomą fotografą

Kolekcijos suknelių fotosesijai dizainerė pasirinko fotografą Robertą Mishką – jo darbai, pasak kūrėjos, išskirtiniai, kiekviena fotografija kažkuo savita ir ypatinga. Su juo itin lengva buvo kartu dirbti, jis puikiai sugebėjo perteikti kiekvienos suknelės grožį.

Pasak dizainerės, ji kiekvienai nuotakai patartų prieš vestuves įsiamžinti keliuose kadruose, kad ypatingas jausmas liktų prisiminimui ne tik atmintyje, bet ir nuotraukose.

Fotosesijoje pozavo modelis Kamilė.

„Jos tobuli bruožai dar labiau atskleidė suknelės grožį. Kamilė puikiai įsijautė į romantiškos, nekaltos, bet kartu ir drąsios, savimi pasitikinčios nuotakos vaidmenį“, – sako I.Miltienienė.

Makiažas turėtų atspindėti nuotakos vidinį pasaulį

Fotosesijos metu nuotakos įvaizdį padėjo įgyvendinti vizažistė-grimo dailininkė Satee Clermont ir vestuvinių šukuosenų stilistė Alina Gai.

„Renkantis vestuvinį makiažą būtina atsižvelgti į merginos bruožus ir charakterį, kad paryškintas išorinis grožis atspindėtų nuotakos vidinį pasaulį ir ji savo gražiausią dieną jaustųsi pakylėta. Tinkamai parinktas įvaizdis padės atskleisti geriausias merginos savybes ir leis jai jaustis puikiai“, – įsitikinusi S.Clermont.

2018 metų vestuvių sezoną kiekvienai būsimai nuotakai ji pataria atsigręžti į save ir išmėginti naujas spalvas bei vizažo technikas. Ingos Miltienienės katalogo fotosesijos modeliui buvo parinktas faktūrinis, tačiau švelnių, rausvų tonų makiažas bei lengvas išmodeliavimas.

„Klasikinis makiažas visada liks klasika, tačiau vestuvių diena, pasak vizažistės Satee Clermont, yra ta diena, kai kiekviena nuotaka nori jaustis savimi, tad nebijokite pabrėžti savo individualumo, pasirinkite spalvas, kurios jus vers šypsotis ir surizikuokite – juk prie klasikos visada galima sugrįžti“, – sako visažistė S.Clermont.

Pasak šukuosenų stilistės A.Gai, nuotakos yra labai originalios ir išradingos, tačiau dar vis vengia didelės apimties šukuosenų, renkasi kuklesnius įvaizdžius, tad dažnai jas tenka įkalbėti pakeisti standartinį įvaizdį. „Šiais laikais nuotakos dažnai renkasi vienetines, originalias dizainerių kurtas sukneles, tad šukuosena ir makiažas taip pat turetų būti atitinkamas, – pataria A.Gai.

Nuotraukų autorius – Robertas Mishka

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai