Dizainerė Inga Miltienienė pristato nepaklūstančių laikui vestuvinių suknelių kolekciją

Ingos Miltienienės kolekcijos modeliai / Inaros Bakej, Danieliaus Pauliaus Masiulio nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-06-18 12:22
Sužibėti klasika, su kuria niekad neprašausite pro šalį, ieškoti originalesnės, bet nebūtinai patogios suknelės, o gal, jei esate patrakusi sporto aistruolė, išlikti ištikimai sau ir pasirinkti vestuvinį apdarą, prie kurio įsispyrusi į patogius sportbačius, bėgsite į aikštelę ir įmušite geriausią gyvenimo įvartį? Dizainerė Inga Miltienienė, garsėjanti nestereotipiniais sprendimais, šį kartą vestuvinių suknelių modelius sukvietusi įsiamžinti futbolo manieže Karoliniškėse (Vilniuje), būsimoms šios vasaros nuotakoms, renkantis suknelę, pataria apgalvoti visus tris variantus ir rinktis tą, kuriam „taip“ pasakys širdis.

Ji sukūrė trijų suknelių kolekciją šios vasaros nuotakoms. Tai – orientaciniai modeliai, apie kuriuos gali galvoti kiekviena vestuvėms besirengianti moteris.

Suknelė – užkietėjusiai klasikos gerbėjai

„Mano manymu, tai – suknelė, kuri bus tinkama visais laikais. Kai po daug metų anūkė žvelgs į močiutės vestuvių fotografijas, apie tokią suknelę ji galėtų pasakyti: „kaip ji tiktų man, močiute, gal išsaugojai ją spintoje, aš mielai ja pasipuošiu savo šventėje!“ – kalba kūrėja I.Miltienienė. Tokioms suknelėms parenkami klasikiniai siluetai, balta ar dramblio kaulo spalva, puošiama, tarkime, plunknelėmis, karoliukais, neeksperimentuojama su detalių ar audinių gausa.

Ingos Miltienienės kolekcijos modelis / Inaros Bakej, Danieliaus Pauliaus Masiulio nuotr.
Ingos Miltienienės kolekcijos modelis / Inaros Bakej, Danieliaus Pauliaus Masiulio nuotr.

Suknelė – ieškančiai kažko originalaus

Anot I.Miltienienės, norinčios būti pastebėtos, išsskirti iš kitų, renkasi įdomesnius sprendimus – sužaidimą su audiniais, detalėmis, kirpimu ir spalvomis. Juk nuotakos suknelė gali būti ir mėlyna, tiesa? 

Suknelė – vietoje nenustygstančiai sporto aistruolei

Nenustygtančiai nuotakai tiktų lengva, apnuoginanti kojų priekinę dalį – tik ir šaukianti: „Įsispirk į sportbačius ir bėk į aikštę įmušti svarbiausio savo gyvenime įvarčio – juk šiandien tavo vestuvės, svarbiausias gyvenime mačas“. „Yra nuotakų, kurios šventę kuria pirmiausia sau, ne kitiems. Jai svarbiausia ne tai, kas ką pagalvos, o kaip ji pati jausis geriausiai. Tuomet tokia ji renkasi ir patogią, neklasikinę suknelę, ir fotosesijai – netradicinę vietą, pavyzdžiui, futbolo aikštelę“, – atkreipia dėmesį I.Miltienienė.

Ingos Miltienienės kolekcijos modelis / Inaros Bakej, Danieliaus Pauliaus Masiulio nuotr.
Ingos Miltienienės kolekcijos modelis / Inaros Bakej, Danieliaus Pauliaus Masiulio nuotr.

Garsėja nestandartiniais sprendimais

I.Miltienienė ne kartą nustebino nestereotipiniais sprendimais. Vienai iš savo kolekcijų ji buvo sukūrusi ir tamsiai mėlyna suknią ir subtilų jaunosios apdarą iš 9500 Mikado šilko žvynelių.

Šiuos netikėtus įvaizdžius buvo išbandžiusi ir tuomet vestuvėms besiruošusi Eleona Sebrova. Dizainerė taip pat buvo sukūrusi pirmąją Lietuvoje miltitaristinio stiliaus vestuvinę suknelę, puošė didesnio dydžio drabužius nešiojančias nuotakas, teigdama, kad didesnis dydis nelygu mažiau laimės.

Naujausi straipsniai