Dizainerė Eglė Žiemytė kviečia į mados šventę Kaune

Eglė Žiemytė/D.EFECT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Vienas žinomiausių lietuviškų prekinių ženklų D.EFECT ir jo dizainerė Eglė Žiemytė birželio 20 dieną kviečia susitikti laikinoje POP-UP parduotuvėje Kaune, kavinėje „Kultūra“. Tai išskirtinė galimybė ne tik įsigyti dizainerės kurtus drabužius bei pavyzdinius modelius (sample sale), bet ir susipažinti su prekinio ženklo kūrėja.

„Tikiu, kad šiais laikais sėkmingi yra tie prekiniai ženklai, kurie yra atviri savo klientams. Todėl man visuomet įdomu pažinti savo pirkėją, asmeniškai su juo pabendrauti, išklausyti jo poreikius. Tai labai įdomi patirtis ir vienas iš mano įkvėpimo šaltinių“, – pasakoja dizainerė Eglė Žiemytė.

Eglė Žiemytė/D.EFECT nuotr.

Šios viešnagės Kaune tikslas – sukurti mados šventę ištikimoms klientėms, o kartu ir užmegzti naujas pažintis. Susirinkę svečiai galės įsigyti pavasario-vasaros kolekciją su maloniomis nuolaidomis, o pavyzdinius modelius už itin patrauklią kainą (sample sale).

„Pavasario- vasaros kolekciją kūriau galvodama apie septintąjį dešimtmetį. Šio laikmečio margumas, bendra optimizmo nuotaika man pasirodė itin aktuali šiandienai. Kaip visuomet norėjau išbandyti kažką naujo, tad rinkausi itin margus audinius – skirtingus bene kiekvienam drabužiui. Man svarbu drabužio universalumas. Nesinori, kad daiktas būtų perkamas tik vienai progai – šiuolaikinei moteriai tai tiesiog neaktualu, todėl sukneles stengiausi sukurti tinkamas tiek darbui, tiek pasipuošti į šventę“, – pasakoja E. Žiemytė.

Eglė Žiemytė/D.EFECT nuotr.

jauki ir neįpareigojanti. Girdėjome labai daug gerų atsiliepimų, todėl nekantraujame patikrinti apie šią unikalią vietą sklandančius gandus“, – šypsosi dizainerė.

„Labai laukiame visų, kurie neabejingi madai, menui ar tiesiog šauniai draugijai. Kviečiame tiesiog susitikti, susipažinti, pabendrauti ir paragauti gardžių gėrimų.“

Skaitykite daugiau