Dizainerė Edita Jankauskienė sukūrė prijuostes mažiesiems kulinarams – mokyklinukams

Alfas Ivanauskas / Electromagnetico nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-14 16:36
Daryti gerus darbus yra lengva. Netrukus socialinis projektas „VMG mokykla“ švęs jau septintosios modernios kulinarinės klasės atidarymą – šį kartą Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje.

Prie projekto prisijungusi „Akuku Uniform“ komanda ir dizainerė Edita Jankauskienė sukūrė linines projekto prijuostes mažiesiems kulinarams – mokyklinukams. Pasak pranešimo spaudai autorių, prijuostės nuo šiol bus dovanojamos kiekvienai naujai atidarytai projekto „VMG mokykla“ klasei, projekto prijuosčių bus galima ir įsigyti.

Electromagnetico nuotr.
Electromagnetico nuotr.

„Neapsakomai džiugu įsilieti į VMG socialinį projektą, nors ir su mažu indėliu. Tik pagalvokit, kiek skirtingų sričių specialistų ir verslų apjungia ši iniciatyva – nuo baldų iki virtuvės technikos, architektų. Tuomet viskas pavirsta tarsi į spalvotą gerų darbų dėlionę, kurią darome dėl vaikų. Prijuostes dovanosime visoms VMG klasėms ir greitu metu pasiūlysime jas įsigyti, o pelną skirsime VMG kulinarinės klasės fondui.” – kalbėjo „Akuku Uniform“ dizainerė Edita Jankauskienė.

Prie „VMG mokykla“ kulinarinės klasės įrengimo labai aktyviai prisidėjo ir pati Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenė – praėjusią gegužę jie suorganizavo šventę, kurios metų surinkta net 1500 EUR šiai klasei įrengti.

Electromagnetico nuotr.
Electromagnetico nuotr.

„Į projektą „VMG Mokykla“ niekada nežiūrėjome formaliai. Mums rūpi ne tik įrengti modernias kulinarines klases, bet ir pasirūpinti, kad Lietuvos vaikai jose galėtų kūrybiškai eksperimentuoti ir mokytis estetikos. Vaikai yra labai imlūs naujiems dalykams, tik svarbu juos sudominti, – sako vienas projekto kūrėjų Alfas Ivanauskas. – „VMG mokykla“ projektui sekasi tai daryti – stilingos prijuostės yra puikus to pavyzdys.“

Ketvirtus metus organizuojamo projekto „VMG mokykla“ modernios kulinarijos klasės jau įrengtos Pabradės, Klaipėdos, Vilniaus, Alytaus, Karmėlavos ir Molėtų švietimo įstaigose, taip pat sukurtas ir pirmasis šalyje kulinarijos vadovėlis vaikams, kuris padovanotas šalies mokykloms.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai