Dizainerė E.Ruškytė antrąkart ištekėjo už F-1 lenktynininko N.Hulkenbergo: Maljorkoje iškėlė puotą

Eglė Ruškytė ir Nico Huelkenbergas / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Gerai žinomas F-1 pilotas Nico Huelkenbergas ir drabužių prekės ženklo „The Crochet Girl“ įkūrėja Eglė Ruškytė-Huelkenberg antrąkart susituokė Maljorkoje. Prieš metus jie savo meilę prisiekė Monake, bet jau tada jų planuose buvo griausmingiau pratęsti šventę šiais metais.

Šventė Maljorkoje vyko šimto žmonių apsuptyje. Svečiai atvyko iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Vestuvių akimirkomis jaunieji dalijosi ir savo socialiniuose tinkluose:

Nors jie pirmąją vestuvių šventę iškėlė pernai, birželio 18 dieną Monake, tada ji buvo simbolinė dėl tuo metu galiojusių koronaviruso reikalavimų. Tada Eglė dalijosi savo planais dėl šių metų šventės.

„Tikimės, kad po metų galės susirinkti visos šeimos ir visi draugai. Šiais metais, praėjusį balandį, turėjome priimti sprendimą, ar rizikuoti ir švęsti didelę šventę, ar ją perkelti i kitus metus. Taip nusprendėme šventę perkelti. Tiek Nico, tiek aš vasaros metu esame labai užimti dėl darbų, tad ir medaus kopinėjimas butu labai sudėtingas“, – prieš metus pripažino Eglė.

Portalui Žmonės.lt dizainerė tuo metu pasakojo ir apie Monake įvykusią meilės šventę. „Vestuvėse dalyvavo tik artimiausi žmonės ir draugai, gyvenantys Monake. Džiaugiausi, kad ir mano tėvai galėjo atvykti“, – tuo metu Žmonės.lt sakė E.Ruškytė.

Moteris pasakojo, kad vestuvių planas buvo visai kitoks – ne ceremonija Monako civilinės metrikacijos skyriuje, o rugpjūtį Maljorkoje, su būriu svečių ir didele švente.

„Civilinę santuoką, pagal visus įstatymus, galėjome įteisinti Monake, Lietuvoje arba Vokietijoje. Kadangi abu esame Monako rezidentai, o ir mūsų namai čia, nekilo abejonių, kad tuoksimės Monake“, – sakė moteris.

Ji tada pasirinko vyro pavardę ir tapo Egle Hulkenberg.

„Esame komanda“

Nors vestuvės ir buvo mažos, Eglė nesėdėjo rankų sudėjusi – kaip pati pripažįsta, ruoštis tikrai teko visai nemažai.

„Viskuo rūpinausi pati, tad prieš vestuves tikrai jautėsi nuovargis, norėjosi poilsio, bet praėjus mūsų dienai pasidarė taip gaila, kad viskas praėjo labai greitai... Norėtųsi atsukti laiką atgal ir pasimėgauti ta nuostabia diena dar kartą – šeima, draugai, tas jauduliukas, emocijos...“ – tada prisiminė dizainerė.

Tiesa, kelias link tokios meilės, matyt, kaip ir daugeliui, nebuvo vien rožėmis klotas – moteris sakė, kad jame pasitaikę ir akmenėlių.

„Per šešerius bendrus metus teko ir susipykti, ir išsiskirti, bet kai žmogus yra tavo sielos antra dalis, niekas negali sukliudyti būti kartu. Tai žinome abu, – šypsojosi Eglė. – Esame komanda, o ne du atskiri žmones. Vienas kito palaikymas, supratimas, jausmai yra mūsų kasdienybė.“

Beje, gali būti, kad jau visai netrukus tie jausmai gali tapti dar kažkuo daugiau. Paklausta apie vaikus, Eglė išliko paslaptinga: „Greitu laiku galite tikėtis džiugių naujienų.“

Fotogalerijos:

Eglės Ruškytės ir Nico Hulkenbergo vestuvių akimirkos (9 nuotr.)
+3
Eglės Ruškytės ir Nico Hulkenbergo vestuvės (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2
Eglės Ruškytės ir Nico Hülkenbergo vestuvės (9 nuotr.)
+3
Eglė Ruškytė – išskirtinių nertų drabužių kūrėja (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau