Dizainerė Diana Vapsvė naujoje kolekcijoje pristatė popierines rankines

Dianos Vapsvės kolekcija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-29 11:26
Žinoma dizainerė Diana Vapsvė neseniai pristatė naują rudens-žiemos kolekciją „Other people“. Kūrėjos gerbėjus nustebino ne tik minioje neleisiantys pasimesti drabužiai, tačiau ir rankinės iš... popieriaus.

„Jau nuo seniau mano parduotuvėse galima įsigyti „veganiška oda“ vadinamo popieriaus „Tata Paper“ rankines. Šį kartą su jų kūrėja Marija Silickaja-Šmatavičienė nusprendėme suvienyti jėgas ir sukurti stilingas prabangias rankines iš popieriaus“, - atskleidė žinoma dizainerė.

Dianos Vapsvės kolekcija
Dianos Vapsvės kolekcija

Jos teigimu, lietuviams popierinės rankinės – dar didelė naujiena. „Vartotojams reikia priprasti prie to, kad specialiai apdirbtas ekologiškas popierius gali būti dar tvirtesnis, nei oda. Net man, drabužių kūrėjai, šis produktas buvo visiška naujiena. Gera žinoti, kad dėvėdamas stilingą aksesuarą tuo pačiu prisidedi ir prie gamtos saugojimo. Šioje kolekcijoje pristatėme klasikinio stiliaus rankines, manau, dažnas jų net neatskirs nuo lakuotos odos gaminių“, - atskleidė D. Vapsvė.

Dianos Vapsvės kolekcija
Dianos Vapsvės kolekcija
„Tata Paper“ įkūrėja M. Silickaja-Šmatavičienė atskleidė, kad darbas su Diana – jos svajonės išsipildymas. „Labai mėgstu Dainos kuriamus drabužius, jų turiu pilną spintą. Ruošiantis pirmai „Tata Paper“ fotosesijai iš karto žinojau, kad modelį noriu aprengti jos drabužiais. Atvykau jų nusipirkti ir atsitiktinai parduotuvėje sutikau Dianą. Paprastai tokiais atvejais sakoma „sutapo laukai“ – visai netrukus sėdome kurti rankinių, o aš tapau Dianos kolekcijos modeliu“, - juokėsi ekologiškų rankinių iš popieriaus kūrėja.

Naujausi straipsniai