Dizainerė Aurelija Beliakaitė į Palangos lenktynes išlydėjo „Porsche“ automobilį

Aurelija Beliakaitė / Tomo Šimkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vilniaus senamiestyje trečiadienį nuvilnijo lenktyninio bolido garsai – žinoma suknelių dizainerė Aurelija Beliakaitė kartu su lenktynininku Vytu Bilinsku pristatė „Porsche“ automobilį, kuris ne tik galingas, bet ir stilingas.

Išleistuvės į „ENEOS 1006 km“ lenktynes įvyko sostinės kiemelyje greta dizainerės vardo mados namų. Jame buvo pristatytas prabangus automobilio dizainas, kurio juoda ir aukso spalvos dominuos naujoje dizainerės kolekcijoje.

Automobilį apipavidalino dizaineris Dominykas Budinas.

Renginio akimirka / Tomo Šimkaus nuotr.

A.Beliakaitė – aistringa vairuotoja

Dizainerė A.Beliakaitė ne tik prisidėjo prie itin prabangaus automobilio dizaino rinkdama spalvas, bet sėdo už vairo ir skriejo sostinės gatvėmis.

„Dievinu greitį, bet vairuoju labai elegantiškai“ – šypteli nuotakas vestuvėms puošianti dizainerė. Pasak jos pirmieji vairuotojos bandymai įvyko dar ankstyvoje vaikystėje, kai sėdėdama tėčiui ant kelių bandė siekti pedalus.

Tačiau ambicinga mergina pripažįsta, kad dažniausiai geri vairuotojai – vyrai, todėl pati lenktynių metu už vairo sėsti neplanuoja. „Moterys turi palaikyti vyrus, ankščiau juos lydėdavo į medžioklę, dabar lenktyniauti“ – sako A.Beliakaitė, kuri džiaugiasi prisilietusi prie itin vyriško sporto, pagaliau išsipildė jos svajonė būti greta garsių Lietuvos lenktynininkų.

Renginio akimirka / Tomo Šimkaus nuotr.

Septynioliktą kartą Palangoje vyksiančiose lenktynėse dalyvauja „Evo performance“ komanda, kuri vairuos stilingąjį „Porsche“, A.Beliakaitės mados namai tapo šios komandos pagrindiniais rėmėjais. Liepos viduryje prie automobilio vairo sės lenktynininkas V.Bilinskas.

Lentyninis automobilis – naujos kolekcijos pradžia

Juodomis vestuvinėmis suknelėmis lietuvius šokiruojanti dizainerė, teigia, kad juoda ir aukso spalvos pasirinktos ne veltui, tai jos artėjančios kolekcijos užuomazgos. Ji savo drabužius skirstys į trečią, penktą, septintą, bei devintąją linijas, šios spalvos atspindi aukščiausią sekančio sezono devintąją liniją.

Renginio akimirka / Tomo Šimkaus nuotr.

„Ji skirta drąsioms moterims, būtent todėl pasirinkau tokią sporto šaką – lenktynes ir būtent „Porsche“ atspindi fatališkos moters portretą. Juoda spalva – klasika, auksas – prabanga“ – sako ji. Automobilis dalyvauja stilingiausių rinkimuose, jau dabar sparčiai įsiveržė į priekį.

Dizainerė Aurelija Beliakaitė į Palangos lenktynes išlydėjo „Porsche“ automobilį (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau