Dizainerė Audronė Bunikienė pristato naują kolekciją „Emocijų spalvos“

Audronės Bunikienės kolekcijos modeliai / Tomo Adomavičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dizainerė Audronė Bunikienė pristato naujausią drabužių kolekciją „Emocijų spalvos“, kurios veidais tapo ne žinomos manekenės, o paprastos moterys – verslininkė, sveikos gyvensenos mokytoja Rimgailė Kučinskienė (50) ir Europos mikroskopinės odontologijos asociacijos prezidentė Laura Andriukaitienė (35).

A.Bunikienė jau nebepajėgia suskaičiuoti, kiek kolekcijų sukūrė per gyvenimą. „Mano dukra juokauja, kad sukūriau tiek drabužių, jog galėčiau aprengti pasaulį“, – juokiasi dizainerė ir atskleidžia, kad jau dabar kuria drabužius kitai kolekcijai. „Juk negalima stovėti vietoje – reikia tobulėti“, – sako ji. 

Audronės Bunikienės kolekcija „Emocijų spalvos“ (12 nuotr.)
+6

Kolekcijoje „Emocijų spalvos“ vyrauja sodrūs atspalviai. „Raudona – optimizmas ir gyvenimo nuotykių troškimas, energija ir tikslų siekiai, džiaugsmingas ateinančios dienos laukimas ir ryžtas nugalėti iššūkius, drąsa priimti sprendimus ir atsakomybė prieš save ir kitus, aistra ir meilė žmonėms, pasauliui, darbui, hobiui... Pilka – rimtis ir susitelkimas, prisiminimai, buvimas su savimi ir savo mintimis. Juoda – elegancija ir rafinuotumas, savitvarda, disciplina, nepriklausomybė ir laisva valia“, – drabužiams parinktas spalvas aiškina menininkė. 

Profesionalių manekenių pristatyti kolekcijai A.Bunikienė atsisakė sąmoningai – jai daug mielesni pasirodė paprastų moterų, kurios gražios ir vidumi, ir išore, bei yra ryškios asmenybės, tipažai. 

Audronės Bunikienės modelis – Laura Andriukaitienė / Tomo Adomavičiaus nuotr.

„Man visos moterys yra gražios. Nekreipiu dėmesio į jų ūgį ar svorį. Galima būtų kreiptis į profesionalias manekenes, tačiau aš tai lyginu su vandens stikline ir kiniško porceliano puodeliu“, – sakė moteris. 

Anot jos, kolekcijai pristatyti parinktos moterys daug geriau atskleidžia drabužių subtilybes. „Savo asmenybėmis, nuveiktais darbais, moterišku šarmu, siekiais ir vidiniu spindėjimu jos padėjo mano kurtiems drabužiams dar labiau sužydėti“, – sako dizainerė ir patikina, kad bendradarbiauti su L.Andriukaitiene ir R.Kučinskiene jai buvo itin malonu. 

Įamžinti naujausią kolekciją A.Bunikienei padėjo būrys profesionalų: fotografas Tomas Adomavičius, asistentas Gediminas Gražys, „Eden Make Up“ atstovė Darija, kūrusi makiažą, ir Robertas Danilavičius, pasirūpinęs moterų šukuosenomis. 

Audronės Bunikienės modelis – Laura Andriukaitienė / Tomo Adomavičiaus nuotr.
Skaitykite daugiau