Dizainerė Audronė Bunikienė papasakojo apie būtiną švenčių tradiciją

Šventė salone „Interjero akcentai“/ Donato Kondrato nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Mano namai per didžiąsias metų šventes pasipuošia baltai“, – vėlų penktadienio vakarą savo puoselėjamomis tradicijomis pasidalino Kauno salono „Interjero akcentai“ šventės viešnia tapusi dizainerė Audronė Bunikienė.

Ji kartu su būriu kultūros, meno, architektūros ir verslo pasaulio atstovų bei stilingo gyvenimo būdo gurmanų domėjosi tuo, kuo savo namų jaukumu besirūpinantis pasaulis kvėpuos kitąmet.

A.Bunikienė pasakojo ne vienerius metus rengusi iškilmingus priėmimus savo artimiausiems draugams, bet tobulai pasiruošti Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams dėl darbų gausos ji jau nebespėjanti.

„Buvo laikas, kai dėl tam tikro atspalvio dovanų juostelės galėdavau nuvažiuoti į kitoje miesto pusėje esančią parduotuvę... Bet norint kuo daugiau laiko praleisti su brangiais žmonėmis, šioms mieloms smulkmenoms tiek dėmesio skirti nebegaliu“, – sakė dizainerė.

Šventė salone „Interjero akcentai“/ Donato Kondrato nuotr.

Nepaisant skubos, ji vienos švenčių tradicijos nėra niekados sulaužiusi – namuose būtinai papuošia gyvą eglutę. Žaliaskarę ji visada gausiai išdabina ir nepamiršta spalvingų žaisliukų, kurių ne vienas yra „gimęs“ tais pačiais metais kaip ir ji.

„Tokias brangenybes labai saugau. Atidžiai suvynioju ir padedu į tokią vietą, kur niekas negalėtų užkliudyti. Man vaikystės eglutės žaisliukai sukelia daug malonių, svarbių prisiminimų“, – sakė A. Bunikienė, „Interjero akcentų“ vakare padovanojusi sau kalėdinį namų kvapą.

Dizainerė patikino – būtent interjero kūrimas yra vienas ją labiausiai dominančių sričių. A. Bunikienė su susidomėjimu klausė architektės, interjero dizainerės Editos Stankevičiūtės –Righetto pasakojimo apie italų dailides Poradą ir Potocco, visame pasaulyje išgarsėjusius dėl savo meilės medžiui bei iš jo gimusių gaminių.

„Specialistai patvirtins – kėdės sukurimas yra prilyginamas namų architektūros projektui. Tai turbūt vienas sudėtingiausių kada nors sugalvotų baldų“, – sakė E. Stankevičiūtė – Righetto.

Anot jos, Kalėdos yra būtent tas laikas, kai norisi puošti savo namus, suteikti jiems šilumos, o mediniai interjero akcentai ne tik atlieka tiesioginę savo paskirtį, bet ir skleidžia emociją.

„Kabančios eglutės, puošnūs paukščiai, rankų darbo elniukai, preciziškai sukurti žaisliukai, namų kvapai – visu tuo publika šįmet itin domisi. Žmonės labai pradėjo puošti savo aplinką tikėdami, jog tai gali sustiprinti šventinę nuotaiką. Ir tai – tikrų tikriausia tiesa“, – sakė pašnekovė.

Šventė salone „Interjero akcentai“ (60 nuotr.)
+54
Skaitykite daugiau