Dizainerė Audronė Bunikienė dėkoja padėjusiems – jos mylima augintinė atsirado

Audronė Bunikienė su augintiniu / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pastaroji naktis dizainerei Audronei Bunikienei buvo viena sunkiausių gyvenime – ji taip ir nesulaukė namo grįžtančios mylimos augintinės prancūzų buldogės Britės. Laimei, po visos dienos paieškų su skaitytojų pagalba augintinį pavyko surasti.

Kalaitė dingo Kaune, Žaliakalnyje, o garsi kūrėja prašė pagalbos ją randant.

Vakar, sausio 15 – ąją, A. Bunikienė darbo reikalais buvo išvykusi į Vilnių. Namais ir Brite tuo metu rūpinosi dizainerės mama. Buldogę kaip visada ji išleido palakstyti po kieme esantį sodelį, bet atgal šuniukas taip ir nebegrįžo.

Audronė Bunikienė su augintiniu / Asmeninio archyvo nuotr.

„Labai pergyvenome... Tikrai nesuprantu, kodėl Britė negrįžo... Gal išbėgo manęs ieškoti?“, – liūdesio neslėpė ir nuoširdžių ašarų netramdė A. Bunikienė.

Kalaitę prieš penkerius metus iš Čekijos jai parvežė draugė. Dizainerė patikino – prancūzų buldogė yra šeimos narys, kuriam ir išsipasakoji, iš kurio sulauki ir dėmesio, ir beatodairiško prieraišumo.

Audronės Bunikienės augintinis / Asmeninio archyvo nuotr.

„Ji man lyg žmogus“, – sakė dėl augintinės dingimo išgyvenanti kūrėja.

Šuns metais gimusi A. Bunikienė pasakojo visada namuose augindavusi keturkojį. Jai tai – labai svarbu.

„Tie, kas turi mylimų gyvuliukų, mane supras. O aš labai tikėjausi žmonių pagalbos ir padėjusiems rasti Britę būtinai atsilyginsiu“, – laiminga istorijos pabaiga džiaugėsi garsi dizainerė. 

Dingo dizainerės Audronės Bunikienės augintinis (7 nuotr.)
+1

Skaitykite daugiau