Dizainerė Audronė Bunikienė atskleidė, kaip moterims užsiauginti sparnus

Dizainerės Audronės Bunikienės drabužių kolekcija „La Dolce Vita“ / Nerijaus Šmigelskio ir Gintarės Pašukonytės nuotr., „Feministė" (Eglė Mankutė) makiažas, „Grožio galerija" šukuosenos
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pažįstantys dizainerę Audronę Bunikienę žino, tačiau nenustoja stebėtis jos entuziazmu. Ji visuomet pakilios nuotaikos, o iškilusias problemas lukštena tarsi saulėgrąžas.

Visą savo gaivų nusiteikimą ji sudėjo į naują kolekciją. „La Dolce Vita“ – itališkai „Saldus gyvenimas“ pavadinta kolekcija atspindi tai, kuo gyvena pati dizainerė ir ko ji linki savo klientėms.

Audronė Bunikienė / Nerijaus Šmigelskio ir Gintarės Pašukonytės nuotr., „Feministė" (Eglė Mankutė) makiažas, „Grožio galerija" šukuosenos

Kolekcijos spalvinę gamą įkvėpė pačios Audronės puoselėjamas namų sodelis. Ten ji šeimininkauja tarsi prie siuvimo stalo – augalai keliauja iš vienos vietos į kitą nepriklausomai nuo mėnulio fazės ar pavasario, vasaros, rudens mėnesio. Ten, kur gražiau, kur labiau dera vienas prie kito nepaisant racionalių sodininkystės principų. Ir jie visi prigyja bei klesti! Tad drabužiai kupini ir tokios gyvybingos energijos.

Visa sukurta iš maloniai kūnu srūvančio šilko, batisto, retsykiais skoningai paišdykauta nėriniais.

Siluetai – elegantiški, taupiai atveriantys užburiančio moteriškumo ir nerūpestingo mergaitiškumo derinį.

„Kūriau drabužius gyvenimą mylinčiai moteriai, besimėgaujančiai džiaugsmu, gebančiai per kasdienybę žingsniuoti žaismingai, viską spręsti lengvai, besijaučiančiai karaliene, svajotoja, tačiau kartu ir nepametančiai savo gyvenimo vadžių“, – sakė Audronė.

Jūs ne tokia? Kūrėja įsitikinusi, kad gyvenimas yra šviesus tiek, kiek mes pačios jį nuspalviname. Audronė neabejoja, kad jos kurtos suknelės tiek kasdienybėje, tiek gražiausiose gyvenimo šventėse užaugins bet kuriai moteriai sparnus.

Naujausios kolekcijos fotosesija surengta romantiškame Žeimių dvare. Nereikia stebėtis, kad rūbus prieš fotokamerą demonstravo pati Audronė – tai klientės ją įkalbėjo, nes kūrėja geriausiai atskleidžia savo sumanymo esmę.

Dizainerės Audronės Bunikienės drabužių kolekcija „La Dolce Vita“ (42 nuotr.)
+36
Skaitykite daugiau