Dizainerė Agnė Deveikytė tapo modeliu: pristatė savo kurtą kolekciją

Agnė Deveikytė pristato savo kurtų drabužių kolekciją / „Eva Grin Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-19 14:00
Spalio pradžioje dizainerė Agnė Deveikytė bendradarbiaudama su „Eva Grin Photography“ tapo savo naujosios kolekcijos ruduo-žiema 2020/2021 modeliu ir sudalyvavo profesionalioje fotosesijoje.

Idėja pačiai sudalyvauti fotosesijoje, kilo dar vasarą, kuomet vyko Agnės sugalvotas socialinis projektas – fotosesija, skirta įvairaus amžiaus ir sudėjimo moterims, kurioms dizainerė pati kūrė individualias sukneles, o profesionalų komanda – pilną įvaizdį. Taip laimingos ir savimi labiau pasitikinčios moterys įkvėpė A.Deveikytę tapti savo naujos kolekcijos veidu.

Kaip teigia dizainerė Agnė Deveikytė, „modelio darbas man buvo nauja ir be galo įdomi patirtis. Buvo smagu, tačiau supratau, kad pozuoti prieš kamerą su aukštakulniais keturias valandas ir  daug vaikščioti – tikrai nelengva“.

Naujoje kolekcijoje dizainerė siūlo moterims daug skirtingų derinių –  palaidines, sijonus bei sarafanus. Vienas iš elegantiškiausių naujos kolekcijos akcentų ir stiliaus detalių tapo mini liemenės. Tad šį kartą didžiausias dėmesys buvo skiriamas klasikiniams elegantiškiems ir labai moteriškiems rūbų deriniams, kurie išsiskiria ir žavi savo minimalistiniu stiliumi bei itališkų audinių kokybe.

Dizainerė Agnė Deveikytė nekuria savo mados kolekcijų pagal dydžius, o tik siuva inspiracinius pavyzdinius modelius, vadovaudamasi lėtos mados koncepcija. Dėl to, moterys turi galimybę visus patikusius naujosios kolekcijos drabužius užsisakyti pagal individualius išmatavimus ar pasirinktus dydžius. Taip pat galima rinktis ir iš gausybės aukščiausios kokybės itališkų audinių pavyzdžių

Dauguma dizainerę Agnę Deveikytę atpažįsta pagal jos sukurtas elegantiškas, minimalistinio stiliaus vestuvines sukneles. Todėl jai teko gerokai paplušėti ir eksperimentuoti kerpant, daigstant, audiniais velkant sagas, kurių naujoje kolekcijoje itin gausu. Dizainerę labai žavi maži ir subtilūs aprangos akcentai, tad ji tikisi, kad tai sužavės ir kitas jos kūrybą pamėgusias moteris, kurios savimi pasitiki ir džiaugiasi gyvenimu, nepaisant jokių iššūkių.

Naujausi straipsniai