Dizainerė A.Deveikytė: „Tikiu, kad šiemet nuotakos turės iš ko rinktis ir apie ką pasvajoti“

Kolekcijos modeliai / „Mikita“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-10 13:13
Šis pavasaris dizainerei Agnei Deveikytei išties ypatingas – ji būsimoms nuotakoms sukūrė net dvi vestuvinių suknelių kolekcijas. Jos pasižymi išskirtine elegancija, minimalistiniu stiliumi, audinių lengvumu bei subtilumu, kas jau seniai tapo, daugumos moterų atpažįstamais, dizainerės kūrybos bruožais.

„Mano kuriamos vestuvinės suknelės labai skiriasi nuo tų, kurios yra siūlomos proginių suknelių nuomos salonuose. Kiekvienas modelis yra unikalus, patogus ir lengvas, sukurtas individualiai nuotakai, tam, kad ji savo šventėje jaustųsi komfortiškai ir išskirtinai. Kurdama vestuvių suknelę, įgyvendinu ne tik savo kūrybines idėjas, bet ir išpildau konkrečius konsultacijos metu išgirstus nuotakos norus, pagal kuriuos kartu parenkame ne tik audinius, bet ir derančius aksesuarus. Tad nepaisant karantino, daug intensyviai dirbau ir sukūriau dvi vestuvių suknelių kolekcijas – šiuo metu pristatau ilgas vestuvines sukneles, o netrukus pasirodys ir trumpų suknelių modeliai“, – pristatydama savo kūrybą pasakojo garsi dizainerė A.Deveikytė.

Kolekcijos modelis / „Mikita“ nuotr.
Kolekcijos modelis / „Mikita“ nuotr.

2021 metų dizainerės kurta vestuvinių suknelių kolekcija pasižymi ne tik išskirtine elegancija, lengvu trapumu, bet ir universalumu, kuomet ištaiginga vestuvinė suknelė transformuojasi į patogią aprangą, kurią vėliau bus galima pritaikyti ir kitoms svarbioms progoms. Kiekvienas vestuvinės suknelės modelis, susideda iš kelių dalių, pavyzdžiui ant trumpos suknelės yra segamas ilgas, tarsi gyvai plevėsuojantis tiulio ar šifono sijonas, pro kurį lengvai persišviečia nuotakos kojos. Tad oficialioje vestuvių ceremonijos dalyje, nuotaka gali būti su ilga lengva suknele, o vakarinėje dalyje ir vakarėlyje, galima bus patogiai šokti, transformavus suknelę iš ilgos į trumpą.

Kolekcijos modelis / „Mikita“ nuotr.
Kolekcijos modelis / „Mikita“ nuotr.

Nuotakos gali rinktis ir kelių sluoksnių vestuvinę suknelę – baltą, elegantišką, minimalistinio stiliaus, ilgą suknelę su petnešėlėmis ir skeltuku, ant kurios viršaus dizainerė siūlo rinktis  lengvo tiulio ar šifono sluoksnį, kuris ne tik suteiks žaismingumo, lengvumo, bet ir puikiai tiks fotosesijos metu. Toks variantas atrodo labai originaliai ir puikiai tinka nuotakoms, planuojančioms vestuves švęsti restorane. Tad taip nuotakos, įsigydamos vieną vestuvinę suknelę, turi galimybę susikurti net du skirtingus įvaizdžius, jaustis patogiai ir puikiai atrodyti bei nustebinti svečius. Visos šios idėjos gimė iš begalinio dizainerės noro išblaškyti būsimų nuotakų slogias pandemijos nuotaikas, leisti sau atsipalaiduoti.

Kolekcijos modelis / „Mikita“ nuotr.
Kolekcijos modelis / „Mikita“ nuotr.

Visoms būsimoms nuotakoms ir vestuvių planuotojams, dizainerė A.Deveikytė linki:

„Tegul 2021 metų vestuvių sezonas kvepia lengvumu, tikrumu, minimalizmu ir švelniu moteriškumu! Linkiu, kad mano sukurtos vestuvinės suknelės įkvėptų nuotakas eksperimentuoti, neapsikrauti, laužyti nusistovėjusias taisykles ir ieškoti savosios suknelės, pasikliaujant širdimi, kuri atspindėtų tikrąją nuotakos asmenybę, charakterį ir derėtų su visa šventės koncepcija.“

Naujausi straipsniai