„Disney“ žvaigždutė Bella Thorne išsiskyrė su mylimuoju Tristanu Klieru

Bella Thorne ir Tristanas Klieras / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-30 10:01
Sparčiai populiarėjanti aktorė ir dainininkė Bella Thorne (16 m.) išsiskyrė su mylimuoju Tristanu Klieru, su kuriuo draugavo keletą metų.

Buvusi „Disney“ serialo „Shake It Up!“ žvaigždė nustebino gerbėjus pareiškusi, kad ji neturi vaikino. Iki šiol Bella Thorne kone visur rodydavosi su savo draugu Tristanu Klieru, jis mylimąją lydėdavo ir į filmavimus, o socialiniuose tinkluose porelė nuolat talpindavo romaniškas nuotraukas.

Tačiau praėjusį savaitgalį vienas gerbėjas Bellos Thorne paklausė, ar ji vis dar draugauja su Tristanu, ir ji atsakė: „Ne, nedraugauju“.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Pasklidus žiniai apie jų skyrybas Tristanas Klieras savo „Instagram“ paskyroje pasisakė apie santykių su Bella Thorne pabaigą: „Žinau, kad ne visada buvau pats supratingiausias vaikinas, bet man tai (santykiai, – red. past.) reiškė visą pasaulį ir dar daugiau, ir nebūčiau galėjęs labiau tuo mėgautis. Niekada to nepamiršiu, iš visos širdies dėkoju tau“.

Bella Thorne ir Tristanas Klieras pora buvo daugiau kaip dvejus metus. Tristanas – paprastas vaikinas ne iš pramogų pasaulio, taigi kol jo draugė filmuodavosi filmuose ir televizijoje, jis turėdavo eiti į mokyklą, o pasimatymus tekdavo derinti atsižvelgiant į jos darbų grafiką.

Įsimintiną vaidmenį komedijoje „Kartu ne savo noru“ sukūrusiai Bellai Thorne pranašaujama puiki karjera. Ji – nauja paauglių dievaitė, tam tikra prasme laikoma buvusių „Disney“ žvaigždžių Miley Cyrus, Selenos Gomez ir Demi Lovato įpėdinė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai