„Disney“ pasakų herojai atsidūrė žiaurioje realybėje: Alisa tapo narkomane, Bembis – iškamša

Stebuklų šalyje gėrimus iš įvairių buteliukų ragavusi Alisa virto narkomane / Jeffo Hongo iliustracija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-26 21:33
Kino kompanijos „Disney“ šūkis yra „Kur pildosi svajonės“, o visos pasakos baigiasi gražia gaida „ir jie gyveno ilgai ir laimingai“. Tačiau Niujorke gyvenantis menininkas Jeffas Hongas (35 m,.) nusprendė perkelti „Disney“ animacinių filmų herojus į realybę, kuri nėra tokia graži ir ne visiems gyvenimas susiklosto taip gražiai kaip pasakose.

Savo projekte, kurį pavadino „Unhappily Ever After“, menininkas garsiausius „Disney“ herojus pavaizdavo kenčiančius nuo žiaurios realybės.

Daugiau menininko iliustracijų galite pamatyti paspaudę ČIA.

Štai išsigandusi ir nafta išsitepusi undinėlė Arielė yra išmesta į krantą; Mikė Pūkuotukas ašaroja iškirstame miške; smogo kamuojamoje Kinijoje Mulan priversta vaikščioti su kauke; drambliukas Dumbo išnaudojamas cirke; „La Troškinio“ žiurkiukas Remio kankinamas laboratorijoje; Bembis kaip trofėjus kabo ant prabangių namų sienos; Plastikos chirurgo kabinete užfiksuota Gražuolė tapo grožio auka; Stebuklų šalyje gėrimus iš įvairių buteliukų ragavusi Alisa virto narkomane ir t.t.

„Man tiesiog šovė į galvą mintis pavaizduoti „Disney“ princeses tokioje aplinkoje, kuri joms būtų nepažįstama, – apie savo projektą „Huffington Post“ pasakojo Jeffas Hongas. – Džiaugiuosi, kad mano projektas sulaukė pasisekimo ir net yra šiek tiek kontroversiškas. Puiku, kad jis paskatino diskusijas rasizmo, gyvūnų išnaudojimo, gamtosaugos, narkotikų ir kt. temas.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai