„Disney“ pasakų apsėsta britė atrodo kaip tikra princesė iš animacinių filmų

Emma Kirby, persirengusi karaliene Elsa iš filmo „Ledo šalis“ / Kadras iš vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-04 21:06
Jauna britė Emma Kirby (24 m.) taip žavisi „Disney“ pasakų pasauliu, kad net visą savo laisvalaikį praleidžia atrodydama kaip tikra pasakų princesė, rašo dailymail.co.uk.

Be jokios abejonės, gatvėmis vaikštanti pasakų herojė traukia aplinkinių žvilgsnius, ypač – vaikų. Mergina pasakojo, kad neseniai ją, apsirengusią kaip karalienė Elsa iš animacinio filmo „Ledo šalis“, važiuojančią viešuoju transportu pastebėjo viena mergaitė – ji pradėjo dainuoti garsiąją dainą „Let It Go“ iš filmo, o netrukus prie jos prisidėjo ir kiti metro važiavę žmonės. „Kartą į mane įsižiūrėjusi mergaitė už kažko užkliuvo ir pargriuvo. Ji pradėjo verkti, o kad ją nuraminčiau, atidaviau jai savo princesės tiarą“, – prisiminimais dalijosi Emma.

Aš stebėjausi, kodėl žmonės gyvena realybėje, kai galėtų gyventi pasakoje.

Į „Disney“ pasakų herojes persikūnijančios Emmos Kirby nuotraukų pamatyti galite ČIA.

Meilė „Disney“ pasakoms atsirado labai seniai – kai būdama vos trejų metukų Emma su šeima apsilankė Disneilande Floridoje.

„Viskas ten atrodė taip magiška ir nuo tada aš stebėjausi, kodėl žmonės gyvena realybėje, kai galėtų gyventi pasakoje, – kalbėjo Emma. – Didžiąją laiko dalį aš gyvenu pasakų pasaulyje ir man tai be galo patinka. Nuostabu jaustis tokiai magiškai ir ypatingai – nuo mažens svajojau užaugusi būti princese.“

Mergina jau įkūrė savo renginių organizavimo įmonę „Once Upon A Time Parties London“ ir dabar visą savo dėmesį skirs jai. Tai reiškia, kad princese ji galės būti visą laiką – jos įmonė organizuoja vakarėlius vaikams pasakų tema.

„Aš tenoriu tiems vaikams suteikti nuostabių prisiminimų. Aš dievinu visas „Disney“ istorijas ir net būdama suaugusi vis dar mėgstu visus jų filmus, – atviravo mergina. – Į mane žmonės dažnai juokingai spokso, be vaikai visada prieina pasisveikinti, pamojuoja man. Tai nuostabiai miela. Aš tiesiog esu labai laimingas žmogus ir man patinka vaikams suteikti džiaugsmą. Man tai yra būdas atitrūkti nuo tvirtovės, ir vaikai nuoširdžiai tiki, kad aš atkeliavau iš „Disney“ filmų.“

Neįprastas Emmos pomėgis vaidinti princesę netrukdo jos asmeniniam gyvenimui – jau trejus metus ji susitikinėja su policininku Jazzu. Jam taip pat patinka „Disney“ filmai, tačiau persirenginėti jis nelinkęs – mieliau komplimentais apipila savo draugę, o ne pats persikūnija į princą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai