„Discoteque“ skamba tobulai ir be jokių instrumentų: komplimentai – A.Noviko džiazo mokyklai

Kompozitorius Artūras Novikas ir džiazo mokyklos vokalinė grupė „Color Jazz“ / Stop kadras ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-09 08:04
Nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtojų grupės „The Roop“ daina „Discoteque“ sklinda neįtikėtinu greičiu. Ritmingas kūrinys išjudina ne tik šokiams namuose, bet ir naujoms idėjoms. Štai kompozitoriaus Artūro Noviko vadovaujamos džiazo mokyklos vokalinė grupė „Color Jazz“ pateikė netikėtą dainos versiją. Atliko ją „a cappella“ – tik balsais, be jokių instrumentų. Maža to, jaunieji muzikantai savo partijas įrašinėjo namų spintose...

Kompozitorius Artūras Novikas kartu su vokaline grupe „Color Jazz“ internete pasidalijo kitokiu dainos „Discoteque“ variantu – šįkart kūrinys suskambo a cappella.

„Kadangi mūsų repeticijos vyksta nuotoliniu būdu, pagalvojau, kad reiktų prajudinti vaikus ir sugalvoti kažką naujo. Pasiūliau a cappella sudainuoti žinomą dainą, mokiniai susidomėjo, todėl nieko nelaukęs sukūriau aranžuotę, o tada kiekvienas namuose sudainavo savo dalį ir ją įrašė telefonu“, – portalui Žmonės.lt pasakojo kompozitorius Artūras Novikas.

Kaip Žmonės.lt pasakojo grupės nario Kasparo Skujos mama Viktorija, sūnus savo partiją įrašinėjo namų spintoje, kad nebūtų aido. Jaunieji muzikantai patys save ir filmavo telefonais. 

Artūras Novikas / Asmeninio archyvo nuotr.
Artūras Novikas / Asmeninio archyvo nuotr.

Kompozitorius A.Novikas teigė, kad nuo idėjos iki galutinio rezultato praėjo dešimt dienų. Teko kiekvienam vaikui nuotoliniu būdu parodyti, kaip ir kurį dainos fragmentą atlikti, o vėliau viską sujungti į vieną bendrą įrašą. 

Galiausiai paviešinus vokalinės grupės „Color Jazz“ sudainuotą hitą, kompozitorius bei mokiniai sulaukė begalės komplimentų. „100 proc. geriausias ir įdomiausias koveris, super!“ – komentavo išgirdusieji.

Daugelis negalėjo patikėti, kad garsas ir vaizdas įrašytas telefonais.

Į kitaip nuskambėjusią „Discoteque“ dainą sureagavo ir patys „The Roop“ nariai. „Kai kurie kolegos netgi juokavo, kad mūsų versija skamba geriau, nei tikroji. Taip pat daugelis negalėjo patikėti, kad garsas ir vaizdas įrašytas tiesiog telefonais. Tiesa, pasidalijus daina, į naują versiją sureagavo ir „The Roop“. Po vaizdo įrašu jie paliko komentarą „Wow!“ – Žmonės.lt pasakojo kompozitorius.

Vokalo grupė „Color Jazz“
Vokalo grupė „Color Jazz“

A.Novikas neslėpė, kad yra „Eurovizijos“ gerbėjas, tad ir šiemet nepraleido progos įvertinti naujų dainų. „Esu patenkintas finalo rezultatu. Nors esu klasikinės muzikos atstovas, manau, kad „The Roop“ daina ir pasirodymas yra verti pergalės.“

Negailėdamas komplimentų ritmingai dainai, kompozitorius prasitarė, kad planuoja šį kūrinį įtraukti į vokalo grupės repertuarą ir atlikti jį scenoje.

Klausykitės a cappella sudainuotos „Discoteque“ versijos:

Naujausi straipsniai