Dirigentas Modestas Barkauskas apie „Colours of Bubbles“: „Ne kiekviena grupė tai gali padaryti“

„Colours of Bubbles“ / Manto Repečkos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš kelerius metus prasidėjęs netradicinis šiauliečių roko grupės „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro bendradarbiavimas artimiausiu metu nežada nutrūkti. Karantino sąlygomis grupės ir orkestro be žiūrovų įrašytas koncertas–muzikinis filmas prieš kelias savaites buvo išleistas albume „Untold Story: Chapter 2“ vinilo, CD ir skaitmeniniu formatu.

Grupės ir orkestro muzikantai jau užsimena apie albumo pristatymui vasarą planuojamą koncertų turą. Kol ruošiasi bendriems pasirodymams, „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras džiaugiasi besitęsiančia draugyste ir negaili vienas kitam komplimentų.

„Manau, kiekvienai grupei pasirodyti su orkestru yra solidu. Ir ne kiekviena tai gali, juo labiau – ne kiekviena tai gali padaryti du kartus, – sako „Auksiniu scenos kryžiumi“ apdovanotas Šv. Kristoforo kamerinio orkestro vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas. – Tai yra įvertinimas grupei „Colours of Bubbles“!“

„Colours of Bubbles“ vokalistas Julijus Aleksovas prisimena muzikinės kooperacijos su Šv. Kristoforu kameriniu orkestru pradžią. Nors ant scenos stovėti su orkestro muzikantais buvo sena rokerių svajonė, anot Julijaus, jausmas pranoko visus lūkesčius.

„Kai pirmą sykį išgirdom kartu su mumis grojant orkestrą, tai visokeriopai pranoko mūsų lūkesčius, o mes likom visiškai apžavėti. Atsimenu, kad tą akimirką supratom, kad viskas bus gerai ir skambės „super“, – šypsosi Julijus.

2017-2018 metais „Colours of Bubbles“ kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru surengė „Untold Story“ pasirodymus Vilniuje, Šiauliuose, Trakų pilyje ir Klaipėdos „Jūros šventėje“. Ambicingas projektas 2019 metais jiems pelnė metų roko grupės apdovanojimą M.A.M.A apdovanojimuose ir išplėtė grupės klausytojų auditoriją.
 
„Žinoma, tai didesnė atsakomybė. Tačiau, emocija, kurią gaunam būdami ant scenos su orkestru, viską atperka. Stengiamės tuo mėgautis, kiek įmanoma daugiau“, – teigia „Colours of Bubbles“. „Tai visai kas kita, nei tiesiog groti koncertą – tai nepakartojamas jausmas, kurį stengiamės sugerti į save“.

Julijui labiausiai įsiminė karjeros koncertu grupei tapęs bendras „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertas išskirtinėje vietoje – Trakų pilyje.

„Mums buvo didžiulis įvertinimas, kad galėjom groti Trakų pilyje. Kai groji tokioj istorinėj vietoj, atsiranda daugiau jaudulio ir emocijos sukyla dar labiau“, – prisimena Julijus. „Jei atvirai, niekad net nesvajojom apie tokią erdvę ir kad kada nors galėsim groti Trakų pilyje. Mums tai yra vienas svarbiausių karjeros koncertų.“

Šv. Kristoforo kamerinio orkestro dirigentas Modestas Barkauskas pasakoja, kad projektas „Untold Story“ orkestrui tapo nuotykiu.

„Mums kaip orkestrui tai buvo svarbu ir kartu iššūkis. Turėjom galimybę nutrūkti nuo rutinos ir pakratyti galvas. Labai džiaugiamės, kad įvyko abipusis energijos apsikeitimas, – šypsosi Modestas Barkauskas. – Buvo tikra atrakcija į sceną išeiti ne su smokingais ir varlytėm, bet priešingai, vos ne su odinėm kelnėm ir marškinėliais ir gerai pajudėt scenoje!“

Modestas Barkauskas / Manto Repečkos nuotr.

Anot Modesto Barkausko, antroji bendro projekto dalis „Untold Story: Chapter 2“ dar ne pabaiga, o trilogija būtų išties solidu bei linki grupei dar didesnių ambicijų kūrybiniame kelyje.

O kol kas „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo orkestras planuoja naują muzikinę programą „Untold Story: Chapter 2“ pristatančius koncertus šią vasarą. Grupės vokalistas Julijus Aleksovas užsimena apie galimus pasirodymus Šiauliuose, Kaune, Palangoje ir Vilniuje, kurie, tikimasi, turėtų įvykti rugpjūtį.

Albumas „Untold Story: Chapter 2“ / Ugnės Ūsaitės nuotr.
„Colours of Bubbles“ koncertas (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau