Dirbtinis grožis. 4 svarbūs patarimai, kaip nesuklysti

Moschino Pavasaris/vasara 2018 / Vida Press nuotr.
Moschino Pavasaris/vasara 2018 / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-08-08 09:02
AA

Visos grožio procedūros yra korekcija to, kas natūralu, bet netobula: nuo plaukų dažymo iki plastinės chirurgijos.

Vienais atvejais siekiama paslėpti kokius nors defektus, senėjimą ir sukurti kuo artimesnį natūraliam įvaizdį. Kitais, priešingai, pabrėžiamos grožio specialistų pastangos. Būtent čia ir slypi atsakymas, kur baigiasi subtilumas ir prasideda beskonybė. Bet kokia grožio procedūra, kai pirmiausia į akis krenta specialisto darbo rezultatas, leidžia įtarti, kad kažkas – specialistė(-as) ar klientė – persistengė.

Grožio procedūra, kai pirmiausia į akis krenta specialisto darbo rezultatas, leidžia įtarti, kad kažkas persistengė.

Permanentinis makiažas, dirbtinės blakstienos, plaukai, nagai yra tos „smulkmenos“, kurios gali gali atrodyti ir stilingai, ir labai blogai. Riba – labai slidi. Keletas patarimų, kaip nesuklysti:

1. Paklauskite savęs, ar tikrai būtina? Šis paprastas klausimas labai svarbus, kad atsakytumėte į klausimą, kodėl gi reikia šios procedūros.

Pasiūlė draugė, sužavėjo reklaminė nuotrauka, o gal „visos taip daro“? Kažin ar labai džiaugsitės „priaugintais“ nagais, jei auginate mažus vaikus ir juos reikia prausti, pervystyti, valgydinti. Arba esate itin temperamentinga, judri ir pirma proga juos nusilaušite. Jei intensyviai sportuojate, gerai pagalvokite ir apie dirbtines blakstienas.

Nesvarbu, kokią grožio procedūrą renkatės, po jos turėtumėte natūraliai mėgautis savo kūnu, o ne galvoti, kaip ko nors nepažeidus ar nesugadinus.

2. Kas garantuoja kokybę? Ne tik medikų, bet ir grožio specialistų klaidos gali pakenkti sveikatai. Todėl nesidrovėkite pasidomėti salono reputacija, kosmetologės išsilavinimu, patirtimi. Idealu, jei pamatytumėte bent kelias jos klientes ir išgirstumėte jų įspūdžius.

Gera draugė neseniai baigė kursus ir ieško užsakymų, todėl gali pasiūlyti gerokai mažesnę kainą? Būkite kritiška. Tik jei esate tikra, kad tai kruopštus ir atsakingas žmogus – mėginkite.

3. Kokios galimos komplikacijos? Profesionalios kirpėjos net plaukų nešviesina neišaiškinusios, kad tai gali juos išsausinti, susilpninti. Tačiau plaukai bent jau gana greitai atauga. O ką daryti, jei permanentinis makiažas nepavyksta? Arba klijuojant dirbtines blakstienas „persistengiama“ ir po kelių savaičių jos ima kristi, kartu išraudamos ir tikrąsias? Nes, pasirodo, jūsų blaktienų svogūnėliai silpni, o dirbtinės blakstienos tokios sunkios? „Ups, atsiprašau...“ ar toks kosmetologės atsakymas jus paguos?

Todėl būkite atidžios, gera specialistė privalo informuoti ne tik apie teorines nesėkmes, apie kurias apstu informacijos internete, bet įvertinti būtent jūsų situaciją. Geras specialistas, matydamas, kad nesėkmės tikimybė didesnė nei sėkmės, tiesiog atsisakys suteikti paslaugą.

4. „Pasimatuokite“ naujieną. Kartais moterys pasigražina, tačiau užuot pradėjusios labiau savimi pasitikėti ir džiaugtis pokyčiais, ima kompleksuoti. Vienos sau atrodo juokingos, kitos – labai dirbtinės. Todėl idealu prieš procedūrą „parepetuoti“.

Pavyzdžiui, paprašykite, kad kosmetologė jums sukurtų lygiai tokį patį makiažą, kaip atrodytų permanentinis, prisiklijuokite laikinas blakstienas ar nagus. Beje, galima „pasimatuoti“ net didesnę krūtinę. Dydžiu didesnė liemenėlė su silikono įdėklais padės apsispręsti, ar tikrai verta gultis po grožio peiliu.

Ir dar labai svarbi detalė. Visos nori būti pastebėtos ir įvertintos, tam tarnauja visa grožio industrija. Todėl labai svarbu išlaikyti sveiką santykį su ja ir neimti tarnauti jos naujovėms ar pasiūlymams. Tai grožio specialistai privalo padėti atskleisti jūsų žavesį, o ne jūs būti vaikščiojanti dirbtinių nagų, plaukų, blakstienų reklama.

Siūlome peržvelgti mūsų galeriją. Galbūt kai kurios įžymios moterys ar grožio specialistų darbai jus įkvėps ir padės lengviau apsispręsti „Taip“ ar „Ne“ dirbtiniam grožiui.

Dirbtinis grožis (15 nuotr.)
+9