„Diptyque“ – stilingiems ir jaukiems namams

DIPTYQUE „Baies“ žvakė, DIPTYQUE „Baies“ namų kvepalai, „Crème de la Crème“, cremedelacreme.shop
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-11-19 09:43
1961 metais Paryžiuje duris atvėręs pirmasis „Diptyque“ butikas nustebino išrankią Prancūzijos sostinę pasiūlydamas stilingas interjero puošmenas ir gamtos kvapais dvelkiančias žvakes – pirmąsias patalpoms kvepinti skirtas augalinio vaško žvakes pasaulyje.

Jau beveik 60 metų kultiniais vadinami „Diptyque“ aksesuarai, namų kvepalai, parfumerija ir kūno priežiūros priemonės suteikia namams jaukumo, kuria malonius asmeninius ritualus ir lepina pojūčius. Ikoniška ovalo formos etikete paženklinti „Diptyque“ gaminiai – tikras atradimas ieškantiems nepaprastų aromatų ir laikui nepavaldžių interjero detalių. 

Apie namų interjero detalių svarbą kalbamės su garsia interjero dizainere Agne Stanikūnaite. 

Nuotolinis darbas, nuotoliniai mokslai, kelionių ir bendravimo suvaržymai šiemet namus pavertė vieta, kurioje praleidžiame visą savo laiką. Kaip be milžiniškų pertvarkų namus paversti jaukia erdve, kurioje leidžiamas laikas būtų kuo malonesnis?

Suderintos interjero detalės gali pakeisti ne vien namų atmosferą, bet ir nuotaiką. Praktinis patarimas: pasvarstykite, ko Jums trūksta buityje, kad dekoravimas netaptų apsikrovimu nereikalingais daiktais. Pavyzdžiui, kartais namų jaukumui užtenka tik naujo malonaus aromato, raminančio žvakės liepsnos rusenimo, o stilingą visumą interjere sukuria prie žvakių derantys degtukų dėklai, žvakių gesinimo įrankis. Atsigręžkime į save, pasitelkime esminius pojūčius – pagrindinius dirgiklius, kurie gali nuraminti arba išvesti iš kantrybės: juk šiemet mums visiems reikia gerų emocijų ir atpalaiduojančios namų atmosferos. 

Ne paslaptis, kad interjeras veikia žmonių nuotaikas ir savijautą. Ar egzistuoja kokios nors praktinės taisyklės, kaip stilingiems ir jaukiems namams tinkamai parinkti aksesuarus? 

Interjeras išties veikia savijautą, todėl kuriant namus reikia atsisakyti impulsyvumo ir gerai apgalvoti, ko namuose trūksta, ką norėtumėte pakeisti, kas suteiktų daugiau džiaugsmo? Visa dekoravimo ir malonių pojūčių kūryba yra skirta tam, kad buitis ir kasdienės užduotys taptų malonesnės. Pavyzdžiui, jei investuosite nedidelę sumą į dailius įrankius ir lėkštes, žvakes, kelias pagalvėles – garantuoju, viskas tikrai atrodys žymiai „saviau“, jaukiau ir geriau.

Artėja Kalėdos. Jas šiemet gali tekti švęsti kur kas mažesniame, nei įprasta, artimųjų rate. Kokius aksesuarus siūlytumėte rinktis namų interjerui? Ką padovanotumėte mylimiems žmonėms, kurių negalite apkabinti, artėjant 2020 metų žiemos šventėms? 

Artimiesiems tikrai dovanočiau malonius, pakylėjančius ritualus: kokybiškas žvakes, elegantiškus namų kvepalų rinkinius, kūno priežiūros priemones, leidžiančias mėgautis prabangaus SPA pojūčiais savo namuose. Jeigu abejojate, ar patiks išrinktos dovanos kvapas, visada galite nudžiuginti eglutės papuošalu – asmeniška dovana, primenančia, kad esate kartu. 

Šventinėms dekoracijoms šiais metais rinkčiausi mamų, močiučių palikimą – laikui nepavaldžias šeimos vertybes, nuteikiančias nostalgiškai, suartinančias mintimis net tada, kai nesame kartu. Indai, stalo įrankiai, staltiesės iš šeimos lobyno, puošiamos vienspalvėmis servetėlėmis, natūralia žaluma ar nedidelėmis raudonų uogų šakelėmis. Šie trapumą apnuoginę metai mums kaip niekad akivaizdžiai parodė natūralumo svarbą, todėl padėčiau medienos padėkliukus žvakėms, dekoruočiau šakelėmis ir džiuto virvelėmis, atsisakyčiau blizgučių, rinkčiausi neutralius žemės spalvų tonus. 

Dėkojame už pokalbį!

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai